مردم در ماه مبارک رمضان از دعا و نیایش غافل نشوند

مردم در ماه مبارک رمضان از دعا و نیایش غافل نشوند

به گزارش سراج24، آیت الله علی خاتمی در جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا در محل استانداری زنجان یاد و خاطره دو شهید محیط بان را گرامی داشت و گفت: این دو به علت حراست از محیط زیست و موجودات زنده، به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

وی در ادامه به اشاره به فعالیت کادر درمان، اظهار کرد: کادر درمان طی ۱۴ ماه گذشته با جان و دل و شبانه روز در ارائه خدمات به بیماران تمام تلاش خود را کردند و امروز مردم باید با رعایت بهداشت فردی و اجتماعی زحمات و فعالیت کادر درمان را کم کنند.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با بیان اینکه رعایت بهداشت فردی و اجتماعی در استان کاهش یافته است، گفت: تنها راه قطع زنجیره بیماری کرونا تقویت پروتکل‌های بهداشتی است.

خاتمی با بیان اینکه ماه مبارک رمضان ماه رحمت الهی است، ابراز داشت: در این ماه درهای رحمت الهی به روی بندگانش باز می‌شود و همه مردم در این ماه از ذکر و دعا غافل نشوند و ذکر گروهی با حضور خانواده‌ها تقویت شود.

وی گفت: با آرامش کامل به استقبال از این ماه مبارک برویم و برپایی محافل انس با قرآن در منازل تقویت شود تا هر چه زودتر این بیماری منحوس از بین برود.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با بیان این ماه ماه مبارک رمضان ماه تزکیه نفس است، تصریح کرد: باید تمام آلودگی‌ها از دل‌ها زدوده شود و با دلی پاک در سر سفره‌ها حاضر شویم و دعا را در زندگی خود تقویت و پر رنگ کنیم تا این بیماری شوم ریشه کن شود.

خاتمی یاد آورشد: نزدن ماسک حق الناس است و برای رسیدن به توفیق الهی با رعایت بهداشت فردی و اجتماعی آرامش در جامعه را تقویت کنیم.

اخبار مرتبط

حریم رضوی مرکز ثقل ایران است

«مدارس ماندگار» موجب تقویت و تحکیم هویت اسلامی و ملی است

برنامه های عید غدیر خم رنگ و بوی مردمی داشته باشد

0 نظر

ارسال نظر

capcha