برگزاری انتخابات امن و باشکوه وظیفه اصلی ستاد انتخابات است

برگزاری انتخابات امن و باشکوه وظیفه اصلی ستاد انتخابات است

به گزارش سراج24، بیژن سلیمان پور در نهمین جلسه کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات استان قم در سالن جلسات امام جواد (ع) استانداری، با تبریک حلول ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات روزه داران در ماه پرفیض رمضان گفت: انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ از جهات مختلف دارای اهمیت است و مشارکت بالای مردم بار دیگر اقتدار و عزت نظام اسلامی را به نمایش خواهد گذاشت.

رئیس ستاد انتخابات استان قم با اشاره به اینکه برگزاری انتخابات امن، سالم، پرشور و باشکوه از وظایف اصلی ستاد انتخابات است، افزود: همه مجریان و دست اندر کاران تلاش می‌کنند تا انتخابات با رعایت اصل بی طرفی، امانتداری و قانون مداری باشد.

وی با تاکید بر تشکیل منظم و هفتگی جلسات ستاد انتخابات استان ادامه داد: کمیته‌های ذیل ستاد انتخابات استان نیز علاوه بر پیگیری مصوبات، باید در سریع‌ترین وقت نسبت به تشکیل جلسات کاری خود اقدام و گزارش آن را به دبیرخانه منعکس نمایند.

سلیمان پور با اشاره به مسئولیت فرمانداری قم در امر برگزاری انتخابات، از برنامه ریزی ها و تمهیدات مطلوب این مجموعه تا این مرحله از انتخابات قدردانی کرد و گفت: خوشبختانه امور اجرایی انتخابات استان از ابتدا تا به امروز به نحو احسن و شایسته و طبق برنامه زمانبندی اعلامی وزارت کشور در حال انجام است.

اخبار مرتبط

انتخابات ۱۴۰۰ آرام ترین انتخابات کشور خواهد بود

تبیین الزامات تحقق راهبری زیست بوم فرهنگی در قم

همایش جبهه انقلاب و انتخابات، باید ها و نباید ها برگزار می شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha