مرحله سوم پویش «ایران همدل» در آذربایجان شرقی آغاز می‌شود

مرحله سوم پویش «ایران همدل» در آذربایجان شرقی آغاز می‌شود

به گزارش سراج24، «محمد کلامی» مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان آذربایجان شرقی در جمع با خبرنگاران، با اشاره به برگزاری مرحله سوم رزمایش «ایران همدل» در این استان، اظهار داشت: مرحله سوم رزمایش «ایران همدل» همزمان با ماه مبارک رمضان در چهار محور برای حمایت از نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) و افراد آسیب‌دیده از کرونا برگزار می‌شود.

وی در تشریح نحوه برگزاری این رزمایش گفت: در محور اول رزمایش، ۸۱ هزار بسته معیشتی در طول ماه مبارک رمضان بین مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) در سراسر استان آذربایجان شرقی توزیع می‌شود.

کلامی از راه‌اندازی مراکز «اطعام مهدوی» به مناسبت ماه مبارک رمضان خبر داد و افزود: ۳۰۰ هزار پرس غذای گرم با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در این آشپزخانه‌ها پخت شده و با حفظ کرامت نیازمندان، به درب منزل آن‌ها ارسال خواهد شد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان شرقی تصریح کرد: حامی‌یابی برای ۱۰ هزار کودک یتیم و محسنین و جمع‌آوری زکات فطره مومنین از دیگر محور‌های مرحله سوم رزمایش «ایران همدل» در استان آذربایجان شرقی است.

وی ادامه داد: سال گذشته در پی بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی) برای اجرای رزمایش «کمک مومنانه»، پویش «ایران همدل» در دو مرحله با مشارکت همگانی خیران، مسئولین استانی و عموم مردم نیک‌اندیش استان به صورت باشکوهی برگزار شد.

کلامی ضمن دعوت از مردم و خیران برای مشارکت در این پویش، خاطرنشان کرد: کد دستوری #۰۴۱*۸۸۷۷* راه ارتباطی آسان و ایمن برای کمک‌های مردمی است و همچنین پایگاه‌های کمیته امداد امام خمینی (ره) در سراسر استان آذربایجان شرقی نیز آماده دریافت نذورات مردم استان هستند.

اخبار مرتبط

کمترین توقع مردم شربیان، حضور یک پزشک دائم در درمانگاه است

پلمب ۱۲ واحد متخلف در قم به علت فعالیت غیر مجاز در ماه رمضان

تسریع در تکمیل طرح جامع پایانه‌های مرزی نوردوز و جلفا ضروری است

0 نظر

ارسال نظر

capcha