"هفت گام تا رفع مشکلات مردم" در کلام نماینده ولی‌فقیه خوزستان

"هفت گام تا رفع مشکلات مردم" در کلام نماینده ولی‌فقیه خوزستان

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمدنبی موسوی‌فرد، نماینده ولی‌فقیه در خوزستان، طی سخنانی، در رابطه با مشکلات مردم و راهکارهای رفع آن‌ها، به بیان نکات حائز اهمیتی پرداخت و ضمن اشاره به دغدغه رهبر معظم انقلاب در حوزه مسائل اجتماعی و معیشتی، اظهارداشت: در صورت حل مشکل معیشتی مردم، مشکل‌ها حل و گرانی‌ها از بین می‌روند.

 وی با اشاره به راه‌کارهای رفع مشکلات مردم، گفت: نخستین راه‌حل «رفع مشکلات در درون کشور است»؛ این نکته را مسئولان باید بفهمند که ذخایر بسیاری در کشور از جمله ۷۰ نوع معدن وجود دارد که باید با بهره گیری از ظرفیت نیروی توانمند و خلاق جوان، آنها را در خدمت رونق اقتصاد کشور آورد.

امام جمعه اهواز، «تغییر نظام پولی و مالی و اصلاح ساختار بانکی» را دومین راه‌حل رفع مشکلات مردم دانست و افزود: سومین راه «رشد و رونق تولید داخلی بر اساس یک برنامه قرارگاهی کوتاه‌مدت و بلندمدت است».

حجت‌الاسلام‌والمسلمین موسوی فرد، همچنین «صرفه‌جویی و بهینه‌سازی در هزینه‌های تولید با استفاده از فناوری‌های نوین» را چهارمین راه‌حل رفع مشکلات مردم دانست و بیان کرد: باید این اتفاق بیافتد. این‌گونه نباشد که خودروی داخلی با ورود از طریق خارج هزینه آن کمتر باشد.

نماینده ولی‌فقیه در خوزستان، با بیان اینکه «افزایش نظارت» پنجمین راه‌حل می‌باشد، گفت: این نکته بسیار با اهمیت بوده و لازم است که همه دستگاه‌های نظارتی پای‌کار باشند.

وی، در پایان «کارآمد بر بازار تولید و توزیع و مقابله با احتکار» را ششمین و «مدیریت بر واردات و صادرات در کوتاه‌مدت و بلندمدت» را به‌عنوان هفتمین گام تا رفع مشکلات مردم دانست.

اخبار مرتبط

حجت الاسلام آل هاشم: آمریکا سرخط تروریسم در جهان است

توجه به مسائل فرهنگی رویکرد متفاوت کمیته امداد است

آیت‌الله علم‌الهدی: ثمرات لشکر فاطمیون در محور مقاومت ظهور پیدا کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha