توزیع ۳۵۰ هزار وعده غذای گرم در میان نیازمندان گیلان

توزیع ۳۵۰ هزار وعده غذای گرم در میان نیازمندان گیلان

به گزارش سراج24، عباس اهرابی با اشاره به فرارسیدن ماه مبارک رمضان، گفت: برنامه‌های این نهاد در ماه مبارک رمضان در سه محور تأمین سبد کالا و اطعام مهدوی، حامی یابی برای فرزندان ایتام و محسنین، و دریافت کفارات و زکات فطریه و توزیع آن بین نیازمندان، خواهد بود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گیلان با بیان اینکه امسال هم مانند سال گذشته غذای گرم با رعایت تمامی نکات بهداشتی، به صورت روزانه آماده و بین مددجویان توزیع خواهد شد، افزود: پیش بینی شده است، ۳۵۰ هزار وعده غذای گرم در قالب پویش مردمی اطعام مهدوی با کمک خیّران نیک اندیش بین نیازمندان استان گیلان توزیع خواهد شد.

وی، ادامه داد: در ماه مبارک رمضان سال گذشته خیران نیک اندیش با مشارکت حدود ۷ میلیارد تومانی به کمک این نهاد در اطعام خانوارهای مددجو آمدند که پیش بینی می‌شود امسال این میزان مشارکت در اطعام نیازمندان از رشد حداقل ۳۰ درصدی برخوردار باشد.

اهرابی، تأمین بسته‌های معیشتی برای خانوارهای نیازمند را از دیگر برنامه‌های کمیته امداد برشمرد و اضافه کرد: پیش بینی می‌شود در ماه رمضان سال جاری بیش از ۲۷۵ سبد معیشتی حاوی اقلام غذایی مورد نیاز خانوارها توسط نیکوکاران تأمین و توزیع شود.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گیلان، یکی دیگر از برنامه‌های مهم در این ماه را جذب حامی برای فرزندان یتیم و محسنین استان عنوان کرد و گفت: پویش ایران مهربان با هدف اینکه در سال ۱۴۰۰ هیچ فرزند یتیمی بدون حامی نباشد، از سال گذشته در دستورکار قرار گرفته است که امیدواریم با مشارکت خیّران و حامیان معزز تا پایان ماه رمضان این موضوع محقق شود.

وی، یاد آورشد: علاقمندان به حمایت از فرزندان ایتام و محسنین می‌توانند با ارسال عدد ۰۱۳ به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۳۳۳ یا تماس با شماره ۰۱۳۳۳۳۶۵۷۱۰ و یا ورود به سایت ekram.emdad.ir و یا همچنین مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد در سطح استان، در طرح اکرام ایتام مشارکت و با حمایت مادی و معنوی خود در این امر خیر مشارکت کنند.
اهرابی در پایان خاطرنشان کرد: مردم نیک اندیش و خیّران استان می‌توانند بدون مراجعه حضوری، نذورات و کمک‌های نقدی خود را از طریق کد دستوری #۰۱۳*۸۸۷۷* و یا شماره حساب ۰۱۰۹۳۵۲۱۷۶۰۰۴ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۵۷۶۷۸ نزد بانک ملی، واریز نمایند تا در اسرع وقت به دست نیازمندان استان برسد.

اخبار مرتبط

ظرفیت بخش خصوصی در زمان بحران استفاده شود

تأکید بر شفاف سازی ماجرای تهاتر یک قطعه زمین توسط شهرداری ماسال

اجرای گام ششم طرح شهید سلیمانی در گیلان

0 نظر

ارسال نظر

capcha