۱۵۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان دیلم توزیع شد

۱۵۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان دیلم توزیع شد

به گزارش سراج24، احمد لطفی در حاشیه رزمایش کمک مومنانه در دیلم اظهار داشت: در ادامه مرحله پنجم رزمایش همدلی و احسان، در قالب طرح احسان رمضان هزار و ۵۰۰ بسته مواد غذایی در شهرستان دیلم تامین و به مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان میان نیازمندان توزیع شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر افزود: این کار با همکاری کمیته امداد، ستاد اجرایی فرمان امام(ره)، گروه های جهادی، بسیجی، خیریه‌ها و  دفتر امام جمعه در شهرستان دیلم انجام شده است تا این اقلام مواد غذایی به دست نیازمندان برسد.

لطفی با اشاره به اینکه ارزش هر بسته غذایی به بیش از ۴۰۰ هزار تومان می‌رسد گفت: این اقلام شامل یک کیسه برنج، روغن، رب، خرما، شکر، ماکارونی و حبوبات است.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر با اشاره به برنامه‌های این نهاد در ایام ماه مبارک رمضان گفت: امسال هم همانند سال گذشته با قرار گرفتن در آستانه این ماه مبارک و به منظور دستگیری از نیازمندان و روزه داران، توزیع بیش از ۵۰ هزار بسته مواد غذایی خشک، طبخ و توزیع بیش از ۶۰۰ هزار پرس غذا و جذب بیش از 6 هزار حامی ایتام در دستور کار است.

لطفی خاطرنشان کرد: مردم مومن و نیکوکاراستان همواره در کارهای انسان دوستانه و کمک به همنوعان پیشگام هستند و با وجود مشکلات اقتصادی  و بیماری کرونا، همشهریان نیازمند خود را فراموش نکردند.

وی در پایان یادآور شد: نیکوکاران می‌توانند با استفاده از روش‌های شماره گیری کد دستوری #۱077۸۸۷۷*  و یا واریز به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹50030370  نزد بانک ملی در قالب رزمایش ایران همدل – اطعام مهدوی، کمک‌های خود را برای امور نیازمندان در ماه مبارک رمضان اختصاص  دهند.

اخبار مرتبط

گروه جهادی که دست 50 خانواده بوشهری را گرفت

کمبود پزشک در دیر نیازمند نگاه مسئولان

۱۳ هزار بسته معیشتی در دامغان توزیع شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha