مدیرکل کمیته امداد استان قزوین خواستار شد:

تسریع در احداث هزار واحد مسکن برای نیازمندان

تسریع در احداث هزار واحد مسکن برای نیازمندان

به گزارش سراج24 و به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین مهرعلی حق گویان در دیدار با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قزوین بیان کرد: مسکن یکی از نیاز همه انسان‌ها است و بدون رفع این مشکل نمی‌توان بستر شرایط زندگی عادی را برای مددجویان فراهم کرد.

وی ادامه داد: کمیته امداد امام خمینی (ره) طی تفاهم نامه‌ای با استانداری قزوین برای ساخت مسکن نیازمندان در صورت تأمین زمین از سوی استانداری، فرمانداری، بخشداری و دهیاری‌ها اعلام آمادگی کرده است.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: همچنین طی قراردادی با اداره کل راه و شهر سازی قزوین ۳۷۷ واحد مسکن مهر برای نیازمندان پیش خرید شد که تاکنون هزینه خرید و ساخت این واحدها به مبلغ ۱۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان به حساب وزارت مسکن واریز شده است.

وی افزود: ۱۲۰ واحد از ۳۷۷ واحد در سال گذشته به نیازمندان تحویل شد و امیدواریم مابقی این واحدها طی ماه‌های آینده به نیازمندان و محرومان واگذار شود.

حق گویان ضمن تشکر از مسئولان دستگاه‌های ذیربط استان به خصوص استاندار محترم قزوین به واسطه پیگیری برای رفع مسکن نیازمندان، گفت: مشارکت دولت در احداث هزار واحد مسکونی نیازمندان در استان قزوین گامی بزرگ برای رفع مشکل مسکن این عزیزان است و درخواست داریم در اجرای تعهد دولت تسریع صورت پذیرد.

در ادامه مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قزوین اظهار کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) و بنیاد مسکن هر دو مولود انقلاب هستند تا خدمت به مردم و به خصوص نیازمندان را در جامعه جاری و ساری کنیم.

گونجی یادآور شد: همکاری میان این دو نهاد وجود دارد ولی باید تعامل و همکاری‌ها تقویت شود تا بتوانیم خدمت به محرومان و نیازمندان را رشد دهیم.

اخبار مرتبط

آغاز عملیات اجرایی 11 پروژه مسکونی ویژه محرومان در خراسان‌جنوبی

برای حل مشکلات کشور از دفاع مقدس الگوگیری کنیم

برگزاری نمایشگاه ویژهٔ دفاع مقدس در پیاده‌راه سبزه میدان

0 نظر

ارسال نظر

capcha