مدیرکل کمیته امداد استان قزوین خواستار شد:

تسریع در احداث هزار واحد مسکن برای نیازمندان

تسریع در احداث هزار واحد مسکن برای نیازمندان

به گزارش سراج24 و به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین مهرعلی حق گویان در دیدار با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قزوین بیان کرد: مسکن یکی از نیاز همه انسان‌ها است و بدون رفع این مشکل نمی‌توان بستر شرایط زندگی عادی را برای مددجویان فراهم کرد.

وی ادامه داد: کمیته امداد امام خمینی (ره) طی تفاهم نامه‌ای با استانداری قزوین برای ساخت مسکن نیازمندان در صورت تأمین زمین از سوی استانداری، فرمانداری، بخشداری و دهیاری‌ها اعلام آمادگی کرده است.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: همچنین طی قراردادی با اداره کل راه و شهر سازی قزوین ۳۷۷ واحد مسکن مهر برای نیازمندان پیش خرید شد که تاکنون هزینه خرید و ساخت این واحدها به مبلغ ۱۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان به حساب وزارت مسکن واریز شده است.

وی افزود: ۱۲۰ واحد از ۳۷۷ واحد در سال گذشته به نیازمندان تحویل شد و امیدواریم مابقی این واحدها طی ماه‌های آینده به نیازمندان و محرومان واگذار شود.

حق گویان ضمن تشکر از مسئولان دستگاه‌های ذیربط استان به خصوص استاندار محترم قزوین به واسطه پیگیری برای رفع مسکن نیازمندان، گفت: مشارکت دولت در احداث هزار واحد مسکونی نیازمندان در استان قزوین گامی بزرگ برای رفع مشکل مسکن این عزیزان است و درخواست داریم در اجرای تعهد دولت تسریع صورت پذیرد.

در ادامه مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قزوین اظهار کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) و بنیاد مسکن هر دو مولود انقلاب هستند تا خدمت به مردم و به خصوص نیازمندان را در جامعه جاری و ساری کنیم.

گونجی یادآور شد: همکاری میان این دو نهاد وجود دارد ولی باید تعامل و همکاری‌ها تقویت شود تا بتوانیم خدمت به محرومان و نیازمندان را رشد دهیم.

اخبار مرتبط

توزیع ۱۰ هزار بسته کمک مومنانه در بین نیازمندان کرمانشاهی

طبخ و توزیع ۵۰ هزار پرس غذای گرم میان نیازمندان فردیس در ماه مبارک رمضان

۹۹۹ بسته غذایی در رودان توزیع شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha