حوزه هنری انقلاب اسلامی بسترساز ادبیات و هنر متعهد انقلابی است

حوزه هنری انقلاب اسلامی بسترساز ادبیات و هنر متعهد انقلابی است

به گزارش سراج24، مریم طالبی در حاشیه رونمایی از آخرین تولیدات و افتتاح ساختمان جدید حوزه انقلاب اسلامی استان مرکزی،  اظهار کرد: یکی از مهمترین اهداف حوزه هنری کشف استعدادهای جوان و حمایت هدفمند از آثار و تولیدات آنان است.

وی افزود: بر این اساس تلاش شده با بسترسازی تولید آثار ارزشمند هنرمندان جوان و حمایت از نوآوری‌ها و خلاقیت‌های آنها به ویژه در حوزه ادبی، محیطی مناسب برای پرورش استعدادهای هنرمندان متعهد جوان در این دیار فراهم شود.

وی خاطرنشان کرد: جوان‌هایی که در این حوزه قلم زده‌اند با تمام دغدغه‌ها و شلوغی‌های دنیا جدید، همگی لبریز از ذوق و خلاقیت‌های ادبی هستند.

وی ادامه داد: تجربه نشان داده که نویسندگان و شاعران مطرح آینده از میان همین داستان‌نویسان و شاعران نوقلم به عرصه ادبیات وارد شده‌اند.

طالبی بیان کرد: در ششمین روز از هفته هنر انقلاب اسلامی، از سه کتاب شامل، دو مجموعه داستان با عنوان‌های «یکی شبیه خودم» و «داستان‌های نقره‌ای» و یک مجموعه شعر از آثار شاعران جوان استان مرکزی، عنوان «شعرهای نقره‌ای» که جدیدترین تولیدات حوزه هنری انقلاب اسلامی استان مرکزی به شمار می‌رود، توسط استاندار مرکزی و مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان مرکزی، رونمایی شد. این تولیدات مجموعه آثار شاعران و داستان نویسان جوان استان مرکزی است.

اخبار مرتبط

ادبیات گام دوم انقلاب باید از طریق هنر منعکس شود

همایش جبهه انقلاب و انتخابات، باید ها و نباید ها برگزار می شود

توزیع ۹۵۰۰ بسته معیشتی در استان مرکزی

0 نظر

ارسال نظر

capcha