احداث مسکن برای کودکان پروانه‌ای درنیکشهر

احداث مسکن برای کودکان پروانه‌ای درنیکشهر

به گزارش سراج24، در اوایل تابستان سال گذشته بود که خبر کودکان پروانه ای یکی از روستاهای استان به تیتر اول فضای مجازی کشور تبدیل شد.

با اطلاع بنیاد مسکن سیستان و بلوچستان از وضع نامناسب مسکن این کودکان، منبتی مدیرکل بنیاد مسکن استان به همراه دادستان کل استان و معاونت مسکن روستایی، رییس ستاد بازسازی نیکشهر و سایر مسئولین استان و شهرستان از محل زندگی کودکان ای بی در روستای دن دستگرد شهرستان نیکشهر بازدید و یک واحد مسکونی برای اسکان این خانواده توسط بنیاد مسکن در دست احداث قرار گرفت.

اینک با فرارسیدن سال نو، در روستای دن دستگرد بهاری از جنس آرامش و آسایش آغاز شده و این خانواده دارای فرزندان ای بی یا پروانه ای از این به بعد به جای کپر در خانه ای استاندارد که بنیاد مسکن، احداثش را به اتمام رساند زندگی خود را ادامه می دهند.

تاکنون بیش از 518 واحد مسکن برای خانواده های دارای دو معلول و بیشتر در سطح استان در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان ساخته و تحویل این عزیزان شده است.

برکات و ثمرات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، این نهاد انقلابی هم اکنون طیف گسترده ای از مردم کشور از شهر تا روستا، از ساماندهی حاشیه سکونتگاه‌های غیررسمی شهرها تا عمران و آبادانی روستاها را شامل می‌شود.

 

اخبار مرتبط

بهره‌برداری از ۳ هزار واحد مسکن محرومان اصفهان تا پایان تیرماه امسال

۳۰۰روستای استان سمنان طرح هادی دارند

اعطای تسهیلات بلاعوض برای تکمیل واحدهای مسکونی روستایی در زنجان

0 نظر

ارسال نظر

capcha