۳۰۰۰ بسته کمک مومنانه بین نیازمندان کرمانشاهی توزیع می شود

 ۳۰۰۰ بسته کمک مومنانه بین نیازمندان کرمانشاهی توزیع می شود

به گزارش سراج24، سعید بهشتی راد پیش از ظهر امروز در مراسم توزیع کمک‌های مومنانه که به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان در کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: در اولین مرحله از توزیع کمک‌های مومنانه به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان تعداد سه هزار بسته کمک مومنانه در شهر کرمانشاه توزیع می‌شود.

وی با اشاره به ارزش بسته‌های کمک مومنانه افزود: این بسته‌ها شامل برنج، روغن، حبوبات، رب گوجه فرنگی، تن ماهی و ماکارونی بوده و ارزش هر بسته ۴۰۰ هزار تومان تخمین زده می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه کرمانشاه تصریح کرد: با آغاز شیوع کرونا و با کمک پایگاه‌های بسیج تعداد ۴۲ هزار نیازمند در شهر کرمانشاه در ۲ سطح شناسایی و دسته بندی شدند که سطح اول کسانی هستند که تنها درآمد آنها یارانه و سطح دوم درآمد زیر یک میلیون تومان دارند.

بهشتی راد بیان کرد: ۳۰ هزار بسته کمک مومنانه تا پایان ماه رمضان در کرمانشاه توزیع می‌شود و تاکنون ۶۰ هزار بسته معیشتی توسط سپاه نبی اکرم (ص) کرمانشاه بین نیازمندان و آسیب دیدگان کرونا توزیع شده است.

وی با اشاره به شرایط ویروس کرونا در کرمانشاه خاطر نشان کرد: متأسفانه به دلیل کاهش رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی کرمانشاه در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفته است و طرح شهید سردار قاسم سلیمانی در کرمانشاه ادامه خواهد یافت.

بهشتی راد با اشاره به دستاوردهای طرح شهید سلیمانی گفت: در پیک گذشته ویروس کرونا توانستیم با کمک نیروهای دانشگاه علوم پزشکی، بسیج و هلال احمر و سایر عوامل اجرایی ویروس کرونا را کنترل کنیم و امروز بیش از ۱۰۰ نظارتی توسط بسیج اصناف برای نظارت بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی تشکیل شده است.

فرمانده سپاه ناحیه کرمانشاه افزود: در پیک سوم کرونا کل مناطق حاشیه نشین و ۱۱۰ هزار نفر از سالمندان زیر پوشش تیم‌های حمایتی و مراقبی قرار گرفتند و غربالگری کرونا شدند.

اخبار مرتبط

رونمایی از کتا‌ب «امدادگر» در کرمانشاه

۲۰ هزار بسته معیشتی در آستانه عید فطر توزیع شد

۱۸۰۰ سری جهیزیه بین نیازمندان در مازندران توزیع شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha