تولید۵۰ هزار دقیقه برنامه قرآنی و مذهبی در ماه مبارک رمضان در بوشهر

تولید۵۰ هزار دقیقه برنامه قرآنی و مذهبی در ماه مبارک رمضان در بوشهر

به گزارش سراج24، «سید حسین ناظر» مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر، در مراسم رونمایی از برنامه‌های قرآنی بوشهر اظهار داشت: صدا و سیمای بوشهر در ماه مبارک رمضان بیش از ۵۰ هزار دقیقه برنامه قرآنی و مذهبی رادیویی، تلویزیونی، خبری و فضای مجازی در گستره استانی ملی و فراملی پخش می‌کند.

وی گفت: از این میزان ویژه برنامه ماه مبارک رمضان ۳۳ هزار دقیقه در رادیو و رادیو نما، ۱۵ هزار دقیقه در تلویزیون و دو هزار دقیقه در خبر و فضای مجازی آماده پخش است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر با اشاره به شرایط ویژه کرونایی افزود: امسال برای دومین سال پیاپی ویژه برنامه نوای ملکوتی مشتمل بر ترتیل خوانی و جز خوانی قرآن کریم با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و بدون حضور مردم و آراسته شده با عکس‌های شهدای انقلاب اسلامی از حسینیه عاشقان ثارالله سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر به صورت زنده قبل از افطار و از امامزاده محمد باقر (ع) بعد از سحر از رادیو و تلویزیون پخش می‌شود.

وی با اشاره به نامگذاری امسال به نام بوشهر پایتخت قرآنی جمهوری اسلامی ایران گفت: امسال برای اولین بار برنامه تلویزیونی «ترنم وحی» مسابقه قرآنی ویژه خواهران و برادران کانون‌ها و مؤسسات قرآنی با مشارکت سازمان تبلیغات اسلامی و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهیه و آماده پخش در ماه مبارک رمضان است.

اخبار مرتبط

کشف انبار احتکار کالاهای اساسی در دشتستان

توضیحات معاون استاندار درباره شنیده شدن صدای ضدهوایی در بوشهر

توقیف یک شناور در آب‌های استان بوشهر

0 نظر

ارسال نظر

capcha