حفظ سلامت مردم در برگزاری برنامه‌های ماه مبارک رمضان در اولویت قرار گیرد

حفظ سلامت مردم در برگزاری برنامه‌های ماه مبارک رمضان در اولویت قرار گیرد

به گزارش سراج24، آیت‌الله «غلامعلی صفایی بوشهری» نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، در آیین رونمایی از 50 هزار دقیقه ویژه برنامه‌های ماه مبارک رمضان در صدا و سیمای مرکز بوشهر در ارتباطی تصویری ضمن قدردانی از صدا و سیمای بوشهر اظهار داشت: رسالت رسانه ارائه فضیلت‌های ماه رمضان به دیگران است و صدا و سیمای مرکز بوشهر در این سال ها رسالت خود را در این حوزه با تولید و پخش برنامه‌های مختلف به خوبی عملیاتی ساخته است.

وی با اشاره به کیفیت ساخت و مخاطب‌پسندی بودن برنامه‌های مذهبی و معنوی در صدا و سیمای مرکز بوشهر گفت: تداوم ساخت این برنامه‌ها می‌تواند فضای ملی را تحت تاثیر قرار دهد.

امام جمعه بوشهر با اشاره به خیر و برکات ماه مبارک رمضان این ماه را زمان نجات انسان و فرصتی برای پردازش شخصیت انسان دانست و تاکید کرد: باید از این فرصت برای رشد و کمال در همه ابعاد استفاده شود.

صفایی بوشهری با تاکید بر توجه به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی بیان کرد: در برگزاری برنامه‌های ماه مبارک رمضان حفظ سلامت مردم و رفع مشکلات اقتصادی در اولویت قرار گیرد و صدا و سیما می‌تواند در این حوزه هم مثل عملکرد جهادگرانه در ترویج مواسات و همدلی و مبارزه با کرونا نقش اثرگذار خود را به خوبی ایفا کند.

اخبار مرتبط

آیت الله رئیسی دستور افتتاح ۲ پروژه را در بوشهر صادر کرد

گروه جهادی که دست 50 خانواده بوشهری را گرفت

کمبود پزشک در دیر نیازمند نگاه مسئولان

0 نظر

ارسال نظر

capcha