راه اندازی مراکز نیکوکاری کمک به محرومیت زدایی است

راه اندازی مراکز نیکوکاری کمک به محرومیت زدایی است

به گزارش سراج24، مهندس کشاورز، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان قزوین، در نشستی با مدیر و مسئولین مدرسه علمیه سردارین قزوین، گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره) به عنوان نهاد الگو در راستای محرومیت زدایی شناخته شده که بالاترین افتخار ما در این سه چهار دهه بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، اعتمادسازی در سطح جامعه بوده است.

وی خاطرنشان کرد:  بدون شک، با نگاهی عمیق به اهدافی که امام راحل در تشکیل چنین نهادهایی داشتند، می‌بینیم که بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی از هوشمندی خاصی در ایجاد نهادهایی که برای پاسداری از انقلاب و مستضعفان در نظر گرفته شده بود، برخوردار بودند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان قزوین ادامه داد: با نگاهی به اقداماتی که کمیته امداد از زمان تشکیل تا به امروز انجام داده، پی می‌بریم که این فعالیت‌ها در بخش‌های مختلف جدی و اثرگذار بوده و همین موضوع رضایت ‌مندی مردم را از عملکرد این نهاد به دنبال داشته است.

 

راه اندازی مراکز نیکوکاری کمک به محرومیت زدایی است

وی اظهار کرد: یکی از مهم ترین اهدافی که امام راحل از ایجاد این نهاد ارزشی داشتند  موضوع مهم برقراری عدالت در جامعه و نیز تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی در راستای رسیدگی به محرومان بود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان قزوین تصریح کرد:  کمیته امداد امام خمینی (ره) براساس برنامه های خدمت رسانی خویش، آماده است هر گونه کمک مردمی را براساس نیت آنها به دست نیازمندان برساند.

وی ادامه داد: مراکز نیکوکاری حوزه علمیه می توانند با بکارگیری ظرفیت خیران منطقه بازار و با توجه به شناسایی نیازمندان، در سطح گسترده ای محرومیت زدایی کنند.

کشاور عنوان کرد: موفقیت فعالیت های مراکز نیکوکاری وجود افراد تحصیل کرده، چهره های حوزوی، عقیده دینی و عشق و علاقه آنها می باشد.

اخبار مرتبط

اجرای ۲ هزار و ۷۰۰ پروژه عمرانی و محرومیت‌زدایی در مازندران

اجرای ۲۷۰۰ پروژه عمرانی و محرومیت زدایی در مازندران

سیراب شدن ۲۰۰ خانوار در روستا‌های محروم بهشهر

0 نظر

ارسال نظر

capcha