روایت فرهاد اصلانی در برنامه سحرگاهی ماه رمضان

روایت فرهاد اصلانی در برنامه سحرگاهی ماه رمضان

به گزارش سراج24 به نقل از روابط عمومی رادیو جوان، عباس پیری تهیه کننده ویژه برنامه سحرهای ماه رمضان گفت: برنامه زنده «خدا اجازه...؟» ویژه برنامه سحرهای ماه مبارک رمضان رادیو جوان است که از ساعت ۳:۳۰ تا ۵:۳۰ بامداد به صورت زنده و با اجرای فاطمه عباسی و روایت فرهاد اصلانی روی آنتن می‌رود.

پیری ادامه داد: «خدا اجازه...؟» بر اساس رابطه جوانان و خدا بر اصل برادری طراحی شده و با محوریت قراردادن اسماء الهی و استخراج شده از دعای جوشن کبیر و با پخش آیتم‌های بسیار متنوع سعی در ارائه هرچه بهتر رابطه انسان با معبود خودش در زندگی اجتماعی و دینی‌اش دارد. کارشناس برنامه حجت الاسلام مهدی دربانی است.

وی با اشاره به حضور و همکاری فرهاد اصلانی بازیگر مطرح سینما و تلویزیون افزود: یکی از بخش‌های جذّاب برنامه، آیتم نمایشی با روایت فرهاد اصلانی است که ماجرای جوانی را بیان می‌کند که درون چاهی سقوط کرده و ماجراهای مختلفی برایش رقم می‌خورد. همچنین دعوت از مداحان جوان و مناجات‌خوانی، نامه‌های صوتی به خدا به زبان شیرین یزدی به روایت دختر نوجوان زهرا دهقان و... از دیگر بخش‌های متنوع برنامه «خدا اجازه ...؟» است.

پیری، گفتگو با رزمندگان و خاطرات شیرین سحرهای دفاع مقدس را یکی دیگر از قسمت‌های شنیدنی برنامه دانست و بیان کرد: در شرایط فعلی که محدودیت های کرونایی بیشتری اعمال شده است و نمی‌توانیم مهمانان حضوری در استودیو داشته باشیم، تمرکز اصلی ما عمدتاً روی پخش موسیقی‌های متناسب با فضای معنوی لحظات سحرگاهی‌ است و همچنین بخش نمایشی که طرفداران زیادی دارد تا لحظات ماندگار و مفرّحی را برای مخاطبانی که در این مدت به دلیل کرونا نمی‌توانند در جمع‌های خانوادگی و دوستانه حاضر شوند، فراهم آوریم.

برنامه زنده «خدا اجازه ...؟» کاری از گروه اندیشه، ویژه برنامه سحرهای ماه مبارک رمضان رادیو جوان است که با تهیه‌کنندگی عباس پیری، اجرای فاطمه عباسی، نویسندگی مهدی رسولی، هماهنگی بابک شکری و تلاش حسن معین، حسین پیرحیاتی و نیما عزت پور به مدت سی شب ساعت ۳:۳۰ تا ۰۵:۳۰ بامداد از موج FM ۸۸MHz تقدیم شنوندگان می‌شود.

اخبار مرتبط

تفسیر آیات و روایات قرآن کریم در برنامه «در مکتب وحی»

پویش رادیو سلامت برای «واکسن ایرانی»

پویش «رای من- سرنوشت من» روی موج رادیو آوا و پیام

0 نظر

ارسال نظر

capcha