مشکلات کشور با رشد تولید ملی حل می شود

مشکلات کشور با رشد تولید ملی حل می شود

به گزارش سراج24، حجت السلام و المسلمین احمد سالک، با  تبریک سال جدید در مورد تحقق شعار سال  اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب قریب به ده سال است که شعار های سال را به مباحث اقتصادی اختصاص داده اند.

وی بیان کرد: شعار امسال محوریت تولید دارد که دو مطلب اساسی یعنی پشتیبانی و مانع زدایی برای تحقق آن نیاز و ضروری است.

نماینده ادوار مجلس افزود: مانع های زیادی در رشد تولید ملی داریم که از این مانع ها می توان به این موارد اشاره کرد، برخی از قوانین، که این قوانین باید در مجلس یازدهم اصلاح گردد؛ بانک ها درگیر بنگاه داری شده اند که باید دولت این موارد را رسیدگی کند؛ مواد اولیه قیمت متعادلی ندارد که به این مور هم باید توجه ویژه بشود.

 سالک خاطرنشان کرد: در بحث تولید، اگر پشتیبانی و حمایت از تولید کننده صورت بگیرد و مانع هایی که در راه تولید است برداشته شود، قدرت اقتصادی جمهوری اسلامی بالا خواهد رفت و خیلی از مشکلات ما از بین خواهد رفت.

وی  با بیان اینکه باید در این سال شاهد رشد تولید ملی باشیم، گفت:سران سه قوه باید با تشکلیل جلساتی به بررسی بستر سازی رشد تولید ملی با اجرایی کردن پشتبانی ها و رفع موانع، بپردازند.

 عضو سابق کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به انتخابات ۱۴۰۰ و تغییرات در بدنه قوه اجرایی کشور، گفت: دولت آینده باید بتواند شعار امسال را عملیاتی و با استفاده از آن برخی از مشکلات جاری کشور را حل کند.

اخبار مرتبط

رفع مشکلات کشور در گرو انتخاب اصلح

لازمه حل مشکلات کشور، انتخاب رئیس‌جمهوری مؤمن و انقلابی است

بانک‌ها ریشه ۹٠ درصد مشکلات کشور هستند

0 نظر

ارسال نظر

capcha