افتتاح ۲۱۲ پروژه محرومیت‌زدایی و اشتغالزایی سپاه در جیرفت

افتتاح ۲۱۲ پروژه محرومیت‌زدایی و اشتغالزایی سپاه در جیرفت

به گزارش سراج24، دومین مرحله افتتاح طرح‌های عمرانی، محرومیت‌زدایی و اشتغالزایی شهرستان جیرفت به تعداد 212 پروژه با حضور فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

سردار معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در حاشیه افتتاح این طرح‌ها در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شتاب کارهای جهادی در استان با رویکرد اعتقادی و انقلابی، شتاب بسیار خوبی است و هماهنگی‌ بین رده‌های نهادهای انقلابی و حمایتی برای محرومان و مستضعفین استان به‌خصوص در جنوب و شرق استان بسیار هماهنگ است.

وی عنوان کرد: قرارگاه خدمات اجتماعی جبهه انقلاب و رده‌های حمایتی به صورت جدی، فعال است و رویکرد گروه‌های جهادی امسال تغییر خواهد کرد که با امکانات بیشتر و مشارکت جدی مردم همراه است و با ریل‌گذاری که سال گذشته انجام شد در سال جاری با شتاب بیشتر در سراسر استان به ویژه در نقاط محروم کارها انجام می‌شود.

معروفی گفت: 212 پروژه با ارزش 4 میلیارد و 954 میلیون تومان در شهرستان جیرفت افتتاح شد که شامل 104 واحد مسکن، 78 واحد تعمیر و ترمیم و بازسازی، 21 واحد احداث مسکن محرومان و 5 واحد احداث مسکن مددجویان با هماهنگی کمیته امداد دنبال شد.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان ادامه داد: احداث دو سالن ورزشی برای بهره‌برداری عام مردم، احداث 81 سرویس بهداشتی و حمام، تعمیر و بازسازی پنج باب مدرسه در شهرستان، احداث چهار پایگاه مقاومت و 16 طرح اشتغالزایی و اقتصاد مقاومتی در شهرستان افتتاح شد.

وی خاطرنشان کرد: حرکات کارهای جهادی به همین شکل دنبال می‌شود اما کار ویژه‌ای که سه ماه قبل از پایان سال 99 طی تفاهنامه امضا کردیم و با مشارکت کمیته امداد انجام می‌شود بحث اشتغال است که با رقم 86 میلیارد تومان پایلوت کار شروع شده است و امسال با هماهنگی کمیته امداد موضوع اشتغال اولویت اول ما است و دیگر مسائل هم در کنار آن دنبال می‌شود.

اخبار مرتبط

آمادگی سپاه ایلام برای کمک به تولید و اشتغالزایی در مناطق محروم

اشتغال‌زایی ۲۰۰۰ نفری ستاد فرمان امام در استان اردبیل

اشتغالزایی و آموزش برای آینده زندانیان بسیار سازنده است

0 نظر

ارسال نظر

capcha