هیئت های مذهبی بهترین مجریان پروتکل های بهداشتی در مراسم ها هستند

هیئت های مذهبی بهترین مجریان پروتکل های بهداشتی در مراسم ها هستند

به گزارش سراج24، رضا محمدیان بیان کرد: یکی از مطالبات مردم برگزاری مراسم‌های مذهبی ماه مبارک رمضان در راستای حقوق حق طلبی و تعالی و روحی است از این رو بایستی این گونه مراسم‌ها با توجه به شیوع ویروس کرونا ساز و کار مجزایی داشته باشند.

وی اضافه کرد: تصمیماتی که در ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا گرفته می‌شود و حتی منزل نیست بلکه بایستی با تفویض اختیار به ستادهای استانی نسبت به اتخاذ تصمیم‌های لازم و صحیح توسط ستادهای استانی مدیریت بیماری کرونا اقدام شود.

او تاکید کرد: با توجه به اینکه برگزاری مراسم‌های آئینی و مذهبی یکی از مطالبات جدی مردم از مسئولین است لذا این خواسته در میان طبقه‌های مختلف مردم وجود دارد که در راستای برگزاری مراسم‌های ماه مبارک رمضان و با توجه به ویژگی که این ماه دارد راهکار جایگزین برگزاری مراسم آئینی در این ماه تعیین و اجرایی گردد.

محمدیان تاکید کرد: هیئات مذهبی و مردم متدین استان فارس نشان دادند که همواره در رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی ثابت قدم بوده‌اند زیرا تاکنون یک مورد ابتلاء در هیأت‌های مذهبی گزارش نشده و تلاش شده تا اگر برنامه‌های مذهبی در استان اجرایی می‌شود شیوه نامه‌های بهداشتی نیز با جدیت دنبال گردد.

 

اخبار مرتبط

اولویت کشور مقابله همه جانبه با بیماری منحوس کرونا است

پوشش واکسیناسیون در قم بالاتر از میانگین کشور است

معاون بسیج مساجد: دفاع مقدس، خورشید درخشان تاریخ آزادگی است

0 نظر

ارسال نظر

capcha