خیران ۱۳ میلیارد تومان برای نوسازی مدارس کرج هزینه کردند

خیران ۱۳ میلیارد تومان برای نوسازی مدارس کرج هزینه کردند

به گزارش سراج24، محمد محمدی فرد مدیرکل کمیته امداد البرز با اشاره به اهمیت مدرسه سازی و نیاز مبرم استان به وجود و اقدام خیرین مدرسه ساز نیکوکار گفت: مرکز نیکوکاری نوسازان مدرسه ساز به عنوان مرکز نیکوکاری تخصصی زکات به بحث مدرسه‌سازی و مشارکت در ساخت مدرسه ورود کرده است.

مدیرکل کمیته امداد استان البرز با اشاره به اینکه این مرکز در دوماه پایانی سال گذشته شروع به کار کرده است گفت: این مرکز با کمک مردم و خیرین مدرسه ساز با پرداخت وجه نقد، ارائه کالا و خدمات مجموعاً ۱۳ میلیارد تومان برای نوسازی مدارس مناطق محروم کرج هزینه کرده است.

وی با اشاره به اینکه خیران این مرکز نیکوکاری به طور اختصاصی فعالیت خود را در قالب کمک به آموزش دانش آموزان متمرکز کرده‌اند افزود: این فعالیت‌ها می‌تواند در حوزه ساخت مراکز آموزشی و یا رفع مشکلات مالی دانش آموزان نیازمند باشد. در همین راستا این مرکز با هدف ارتقا آموزش استان البرز فعالیت خود را آغاز کرد است.

محمدی‌فرد بابیان اینکه مدرسه‌سازی را می‌توان یک تجارت معنوی بسیار پربرکت دانست. گفت: مرکز نیکوکاری نوسازی مدارس با مشارکت شما خیرین مدرسه ساز و دغدغه‌مند می‌تواند نقش خود را در این راه سخت اما شیرین ایفا کند.

اخبار مرتبط

پویش ملی «به رنگ مدرسه» آغاز شد

پیکر شهیدمدافع‌حرم «عین‌الله مصطفایی» تشییع شد

برپایی ۵۲ ایستگاه نوای علوی به مناسبت عید غدیر در کرج

0 نظر

ارسال نظر

capcha