برنامه‌های قرآنی در بوشهر به صورت مجازی برگزار می‌شود

برنامه‌های قرآنی در بوشهر به صورت مجازی برگزار می‌شود

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام محمدرضا طاهری ظهر سه‌شنبه در نشست آغاز عملیات فصل بندگی ویژه ماه رمضان اظهار داشت: برگزاری پررونق مراسم قرآنی رمضان و شب‌های احیا در مناطق زرد و آبی استان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی ضروری است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر افزود: برای برگزاری برنامه‌ها و مراسم قرآنی ماه مبارک رمضان و شب‌های احیا در شهرستان‌های قرمز و نارنجی به صورت مجازی و با محوریت هیئت‌های مذهبی و مؤسسات قرآنی مستقر در هر منطقه آماده هستیم.

وی افزود: مساجد و حسینیه‌های استان با توجیه کامل بانیان و مسئولین اجرایی، نسبت به رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی در این زمینه، همکاری کامل را با اداره کل تبلیغات اسلامی داشته و دارند.

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی بوشهر نیز در بخش دیگری از نشست هماهنگی آغاز عملیات فصل بندگی ویژه ماه مبارک رمضان، ویژه برنامه‌های قرآنی رمضان ۱۴۰۰ را تشریح کرد.

جواد احمدی منفرد ضمن ابراز خرسندی از انتخاب استان ولایتمدار و قرآنی بوشهر به عنوان «پایتخت قرآنی کشور»، گزارشی از روند فعالیت‌های قرآنی در سطح استان را ارائه کرد.

وی همچنین در ادامه بر لزوم برگزاری مراسم قرآنی در ماه مبارک رمضان بر اساس بخش‌نامه‌های ابلاغی سازمان تبلیغات اسلامی و سازمان دارالقرآن الکریم تأکید کرد.

اخبار مرتبط

مثلث راهبردی تبلیغات اسلامی استان مرکزی در سال ۱۴۰۰

نماز جمعه قم به امامت آیت الله حسینی بوشهری اقامه می شود

همدلی اهل سنت و شیعه استان بوشهر برای برگزاری انتخابات پرشور

0 نظر

ارسال نظر

capcha