مجمع مشورتی نظام مسائل، مجموعه‌ای برای طرح مطالبه جوانان انقلابی

مجمع مشورتی نظام مسائل، مجموعه‌ای برای طرح مطالبه جوانان انقلابی

به گزارش سراج24، سبحان محمدی بعد از ظهر امروز با اشاره به تشکیل مجمع مشورتی نظام مسائل کشور در بهمن ماه ۹۹ اظهار کرد: اولین نشست این مجمع با حضور رئیس مرکز پژوهش‌ها، رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی و دبیر کل مجمع نظام مسائل کشور در ساختمان مشروطه مجلس شورای اسلامی در بهمن سال گذشته تشکیل شد.

وی با بیان اینکه مجمع مشورتی نظام مسائل کشور ذیل نظارت میدانی مجلس شورای اسلامی فعالیت می‌کند، افزود: این مجمع یک مجموعه نخبگانی و جوان محور بوده که هدف اصلی آن تحقق و عینیت بخشی به بیانیه گام دوم و تأکیدات رهبری انقلاب در بحث نقش جوانان و استفاده از ظرفیت آن‌ها برای آینده کشور است.

دبیر مجمع مشورتی نظام مسائل استان کرمانشاه تصریح کرد: این مجمع با انتصاب یک دبیر در هر استان کار خود را آغاز کرده و در هر استان کارگروه‌های تعیین شده‌ای بر اساس دغدغه‌مندی، تخصص و تجربه افراد جهت سازماندهی نیروهای همکار خود، تشکیل داده است.

وی با تاکید بر اینکه مجمع مشورتی نظام مسائل کشور حائل میان حکومت و مردم است، گفت: این مجمع از افراد انقلابی، ارزشی و جهادی، دعوت به عمل می‌آورد.

محمدی با بیان اینکه با همکاری جوانان و افراد جهادی و انقلابی مشکلات و ظرفیت‌های استان کرمانشاه شناسایی و رفع خواهد شد، افزود: ارتباط‌گیری با مسئولین مربوطه برای پیگیری مشکلات انجام خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: مجمع مشورتی نظام مسائل کشور به واسطه تشکیلات خود در هر استان با همراهی تمام افرادی که دلسوز انقلاب هستند به زودی بخش مهمی از مشکلات موجود را در قالب ساختاری سازماندهی شده شناسایی و پیگیری خواهد کرد.

اخبار مرتبط

آمادگی ۴۰۰ امدادگر اورژانس در کرمانشاه برای خدمت رسانی به زائران اربعین

تشییع و خاکسپاری پیکر سرهنگ شهید مظفر مرشدی مرام در هرسین

مقاوم سازی ۳ هزار واحد مسکونی روستایی در کرمانشاه

0 نظر

ارسال نظر

capcha