۲ وقف جدید با نیت «اجرای منویات رهبر معظم انقلاب» در اصفهان به ثبت رسید

۲ وقف جدید با نیت «اجرای منویات رهبر معظم انقلاب» در اصفهان به ثبت رسید

به گزارش سراج24 و به نقل از روابط عمومی اوقاف استان اصفهان، فاطمه میرصالحان، واقف جوان اصفهانی است که در حال حاضر  در رشته دکتری علوم سیاسی مشغول به تحصیل است، دو منزل مسکونی خود در قم و جمکران را برای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب به ثبت رساند.

این واقف جوان اصفهانی متولد سال ۱۳۶۱ است، او از کودکی به دنبال مطالعه و پیدا کردن راهکاری برای توسعه و پیشرفت بوده است، می‌گوید: در ارزیابی هایی که نسبت به زندگی افراد مختلف داشتم به این نتیجه رسیدم که وقف احسانی ماندگار است که حتی پس از مرگ نیز می‌تواند عامل خیر و توشه خوبی برای آخرت ما باشد.

میرصالحان با بیان اینکه برآورد من در افزایش کیفیت زندگی تبعیت از فرمایشات و منویات رهبر معظم انقلاب است، ادامه داد: ایشان در اظهارات، دستورات و سخنرانی‌های خود به دور از هر گونه دیدگاه سیاسی و یا جانبدارانه دغدغه مردم و مسلمانان را دارند و از این صلاح دیدم دارایی ام را برای تحقق منویات ایشان وقف کنم.

وی گفت: لطف خداوند شامل حالم شد که توانستم دارایی شخصی ام را برای اجرای منویات رهبر معظم انقلاب وقف کنم، از این رو دو منزل مسکونی را در قم و جمکران خریدم و به این نتیجه رسیدم که برای ماندگاری آنها باید این دو خانه را وقف کنم.

میرصالحان در خصوص واکنش اعضای خانواده‌اش در خصوص وقف اموالش اظهار کرد: در خانواده‌ام سلایق و تفکرات مختلفی وجود دارد، اما در مجموع با این اقدام من موافقت کردند.

او که معتقد است با بررسی و مطالعه نسبت به وقف اموالش اقدام کرده است، گفت: از هر طرف که رفتم برای موفقیت و ماندگاری به وقف رسیدم.

این واقف جوان اصفهانی در توصیه به جوانان عنوان کرد: میثاق با رهبری نباید رها شود و همه جوانان اصفهانی باید به این امر توجه داشته باشند تا بازویی برای بصیرت افزایی در جامعه باشند.

اخبار مرتبط

لزوم پرورش مبلغان برای مقابله با مخربان اسلام

واکنش رئیس سازمان اوقاف به صدور حکم ابطال وقف آق‌مشهد

عظمت ملت ایران در برابر استکبار حاصل خون شهدای انقلاب است

0 نظر

ارسال نظر

capcha