ریشه‌ای‌ترین جهاد در حال حاضر امیدآفرینی است

ریشه‌ای‌ترین جهاد در حال حاضر امیدآفرینی است

به گزارش سراج24، در آیین تکریم و معارفه مدیران اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان شمالی که در محل مصلی امام خمینی (ره) بجنورد با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین قمی، رئیس سازمان تبلیغات کشور و حجت‌الاسلام‌والمسلمین رضا نوری امام‌جمعه بجنورد برگزار شد، حجت‌الاسلام‌والمسلمین رفیعی به‌عنوان رئیس جدید سازمان تبلیغات خراسان شمالی معارفه شد و از زحمات حجت‌الاسلام‌والمسلمین خادمی تقدیر و تشکر شد.

در این مراسم حجت‌الاسلام‌والمسلمین قمی با اشاره به زحمات مدیر سابق سازمان تبلیغات خراسان شمالی، اظهار کرد: هم‌اکنون توقع تلاشی بیشتر، از مدیر جدید وجود دارد چراکه امروز یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که ما دست‌به‌گریبان هستیم مسئله‌ای است که می‌توان نامش را تبلیغات گذاشت. 

وی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب، گفت: ریشه‌ای‌ترین جهاد در حال حاضر امید است و ما نیز باید علیه تبلیغات ناامیدکننده به جوان‌ها امید ببخشیم

رئیس سازمان تبلیغ کشور تصریح کرد: مسئله، مسئله‌ی سازمانی نیست بلکه موضوع چیزی است که این جامعه برای رسیدن به قله به آن نیاز دارد و باید به آن توجه شود. 

وی اضافه کرد: باید در سلوک مؤمنانه یکدیگر را به صبر توصیه کرده و از هم مراقبت کنیم تا یک جمهوری اسلامی قوی داشته باشیم. 

در ادامه این مراسم حجت‌الاسلام نوری، اظهار کرد: علاوه برهمه فعالیت‌های علمی که علما در طول تاریخ انجام دادند یک مبارزه‌ای هم جز لاینفک است که آن مبارزه با طواغیت است. 

وی تصریح کرد: از لحظه‌ای که امام خمینی(ره) این نظام را آورد نهادهای انقلابی و مجموعه‌های فرهنگی، تبلیغاتی ایجاد شدند و مولود انقلاب‌اند.

حجت‌الاسلام والمسلمین نوری افزود: وقتی شهید سلیمانی را شهید کردند ما برای دل‌خوشی خود عین الا سد را زدیم اما سیلی واقعی نبود والان زمان آن است که قصه استکبار از کل منطقه برچیده شود. 

اخبار مرتبط

جراحی اقتصادی در میان مدت و بلندمدت به نفع مردم است

خدمت‌رسانی 24ساعته جهادی‌ها در همسایگی متروپل

تمامی روستاهای بالای ۲۰ خانوار به سیستم لوله کشی آب مجهز می شوند

0 نظر

ارسال نظر

capcha