اهدای ۱۰۰ تبلت به دانش‌آموزان سمنانی توسط کمیته امداد مازندران

اهدای ۱۰۰ تبلت به دانش‌آموزان سمنانی توسط کمیته امداد مازندران

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام بشیر عالیشاه مدیرکل کمیته امداد امام خمینی مازندران از دیدار با مدیرکل این نهاد در استان سمنان برای اهدای تبلت به دانش‌آموزان به این استان خبر داد و اظهار کرد: با توجه به اینکه در حال حاضر در استان در بین مددجویان این نهاد به خودکفایی تبلت رسیدیم، بر آن شدیم تا به رفع نیاز دانش‌آموزان سمنانی بپردازیم.

وی با تاکید بر اینکه فقر و محرومیت مرز و منطقه نمی‌شناسد،گفت: باید برای کمک به محرومان و نیازمندان فرا استانی اقدام کنیم و این را با خلوص نیت انجام دهیم.

عالیشاه افزود: برای اهدای ۱۰۰ دستگاه تبلت از سوی کمیته امداد مازندران بر اساس نیت خیر نیکوکار و هماهنگی مرکز، به دانش‌آموزان تحت حمایت سمنان در این استان حضور پیدا کردیم.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی مازندران همچنین بیان کرد: سیاست راهبردی این نهاد توانمندسازی مددجویان است، ۸۳ هزار خانوار در مازندران  مددجوی کمیته امداد هستند و از خدمات مختلف در بخش‌هایی همچون عمرانی، درمانی، فرهنگی، اشتغال و غیره بهره‌مند هستند.

این مسؤول اضافه کرد: در بخش اشتغال در  سال گذشته ۲۰۶ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شد تا برای مددجویان مازندرانی فرصت شغلی ایجاد شود.

وی گفت: در بحث گام دوم انقلاب این نهاد در میدان است تا با همراهی و همدلی و بر اساس شعار سال مقام معظم رهبری ضمن پشتیبانی در رفع فقر  و محرومیت، موانع بر سر راه توانمندسازی مددجویان را بردارد.

عالیشاه یادآور شد: آقای مسعودیان راد مدیرکل کمیته امداد امام خمینی در سمنان بیان کرد که با شناسایی نیازمندان و با نیاز سنجی آنها‌ می‌توانیم اقدامات مطلوبی در راستای خدمت‌رسانی به آنها انجام دهیم و بابت رفع نیاز این ۱۰۰ مددجو تقدیر کرد.

اخبار مرتبط

۹۹۹ بسته غذایی در رودان توزیع شد

کمک مومنانه مازندرانی‌ها به پیشمرگان کرد مسلمان مریوان و سروآباد

کمک ۶ میلیارد تومانی خیرین سیریکی به نیازمندان

0 نظر

ارسال نظر

capcha