امداد رسانی به ۵هزار و ۳۰۲ نفر در طرح نوروزی اورژانس خراسان جنوبی

امداد رسانی به ۵هزار و ۳۰۲ نفر در طرح نوروزی اورژانس خراسان جنوبی

به گزارش سراج24، علیرضا عباسی اظهار کرد: طرح نوروزی اورژانس خراسان‌جنوبی از ۲۶ اسفند ماه آغاز و تا چهاردهم اسفند ادامه داشت.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی خراسان جنوبی با بیان اینکه در این مدت همکاران ما در مرکز مدیریت حوادث به چهار هزار و ۷۷۶ مأموریت اعزام شدند، بیان‌کرد: از این تعداد مأموریت چهار هزار و ۳۱۸ حادثه غیرترافیکی و ۴۵۹ حادثه ترافیکی بوده است.

عباسی ادامه‌داد: در این مأموریت‌ها به پنج هزار و ۳۰۲ آسیب دیده امدادرسانی و در صورت نیاز به مراکز درمانی منتقل شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه در این مدت اورژانس هوایی ما نیز چهار پرواز داشته است، گفت: در این پروازها هفت مصدوم به مراکز درمانی منتقل شدند که ۶ نفر از آنان در حوادث ترافیکی آسیب دیده بودند.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی خراسان‌جنوبی اظهار کرد: مدت زمان رسیدن همکاران اورژانس در جاده‌ها ۹ دقیقه و در شهرها پنج و نیم دقیقه بوده است.

عباسی با بیان اینکه تمامی آمارهای طرح نوروزی ما نسبت به ایام نوروز سال قبل افزایش داشته است، بیان کرد: سال گذشته در ایام نوروز به واسطه نگرانی مردم از شیوع کرونا ترددها بسیار کاهش داشت که در پی آن حوادث نیز به حدأقل رسیده بود.

وی افزود: ولی در سال جاری برخی از مردم بدون توجه به بحث شیوع کرونا عازم سفرها و تردد در جاده‌ها شدند که این موضوع آمار حوادث ترافیکی را افزایش داد.

اخبار مرتبط

افتتاح ۲۰ خانه هلال روستایی در خراسان جنوبی

توزیع سه هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان خراسان جنوبی

پرداخت تسهیلات به ۵۰۰۰ روستایی خراسان‌جنوبی

0 نظر

ارسال نظر

capcha