۱۰۰درصد اعتبارات اشتغال کمیته امداد استان سمنان جذب شد

۱۰۰درصد اعتبارات اشتغال کمیته امداد استان سمنان جذب شد

به گزارش سراج24، محسن مسعودیان راد  ضمن بیان اینکه طی سال گذشته ۱۰۰ درصد اعتبارات اشتغال کمیته امداد استان سمنان جذب‌شده است، ابراز داشت: هدف عمده این نهاد خودکفایی و کمک به ایجاد درآمد خانواده‌های تحت پوشش است لذا در این راستا سه هزار و ۵۰۰ فرصت شغلی نیز پدیدار آمد.

وی ضمن بیان اینکه مبلغ اعتبارات اشتغال سال گذشته عددی معادل ۱۰۲ میلیارد تومان بوده است، افزود: این اعتبارات در مشاغلی نظیر کشت گلخانه، کشاورزی، دامداری، بوم گردی، ایجاد کارگاه‌های کوچک خانگی و غیره هزینه شده و باعث رونق اقتصادی مددجویان شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان ضمن بیان اینکه طرح‌های اشتغال مددجویان طی سال گذشته با رشد ۴۷ درصدی مواجه بوده است، ابراز داشت: با توجه به اینکه اعتبارات اشتغال توانست در ایجاد فرصت‌های شغلی و فراهم کردن شرایط اقتصادی بهتر کمک‌کننده مددجویان باشد قطعاً برای سال جاری نیز این روند تداوم خواهد داشت.

مسعودیان راد ضمن بیان اینکه باوجود شیوع کرونا رشد ۷۰ الی ۷۵ درصد مشارکت‌های مردمی را طی سال گذشته شاهد هستیم، تصریح کرد: باوجود شرایط کرونا و مشکلات فراوان اقتصادی اما بافرمان رهبر معظم انقلاب مبنی بر همدلی، مواسات و کمک مومنانه حرکت جهادی برای کمک به نیازمندان در استان سمنان رقم خورد.

وی افزود: این مشارکت‌های مردمی در کمک به نیازمندان می‌تواند در تمامی سرفصل‌ها صورت گیرد لذا از خیران و نیکوکاران دعوت می‌شود که در ایجاد کارگاه و اشتغال مددجویان پیش‌قدم شوند و به اصطلاح ماهیگیری را به افراد تحت پوشش بیاموزند.

اخبار مرتبط

پرداخت بیش از ۲ میلیارد تومان وام به مددجویان اسلام آباد غرب

پرداخت تسهیلات به شرکت‌های دانش‌بنیان تسهیل شود

وقتی دختران بدحجاب در «شلمچه» متحول می‌شوند

0 نظر

ارسال نظر

capcha