پویش «بهار موعود» برگزار می‌شود

پویش «بهار موعود» برگزار می‌شود

به گزارش سراج24 و به نقل از روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، پویش «بهار موعود» به مناسبت اعیاد شعبانیه و در سال ۱۴۰۰ که آغاز و ختامش مزین و متبرک به نام حضرت مهدی(عج) است، توسط محافل ادبی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور از ۹ فروردین تا ۱۲بهمن‌ماه سال جاری برگزار می‌شود.

مخاطبان این پویش که شامل شعرا، ادبا و چهره های ادبی و همچنین عموم مردم، مشتاقان و علاقه مندان هستند، برای شرکت در پویش «بهار موعود» می‌بایست متن اشعار به همراه تصویر عکس نوشته با هشتگ های #بهار_موعود، #سال_متبرک، #ابیات_ظهور، #اللهم_عجل_لولیک_الفرج و #محافل_ادبی_نهاد_کتابخانه_های_عمومی_کشور، در اینستاگرام منتشر کنند.

علاقه‌مندان به شرکت در این‌پویش همچنین می‌توانند اشعار خود را همراه با درج مشخصات اعم از نام، نام خانوادگی، نام استان، نام شهرستان، شماره همراه ضمیمه شعر ارسالی و کد ملی به پست الکترونیکی محافل ادبی mahafeladabi@iranpl.ir ارسال کنند.

زمان اعلام نتایج پویش «بهار موعود» روز ۲۷ اسفند امسال همزمان با میلاد حضرت مهدی(عج) خواهد بود که طی آن از ۱۲ اثر برگزیده در سطح ملی و آثار شایسته تقدیر در سطح استان تقدیر خواهد شد. همچنین منتخب اشعار با تصمیم کمیته داوری به چاپ خواهد رسید.

اخبار مرتبط

بسته ویژه مطالعاتی ماه رمضان منتشر شد

برگزاری پویش سفره‌ای به وسعت ایران توسط خادمیاران رضوی کرمانشاهی

آغاز پویش هر استان فارسی ۵ هزار تومان نذر توسعه عتبات

0 نظر

ارسال نظر

capcha