برگزاری رزمایش کمک مومنانه با رمز «یا صاحب الزمان(عج)» در بوشهر

برگزاری رزمایش کمک مومنانه با رمز «یا صاحب الزمان(عج)» در بوشهر

به گزارش سراج24، مدیر گروه جهادی شهید عالی پهلوزاده شهر آبدان بوشهر گفت :۲۹ بسته غذایی توسط بنیاد احسان وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) استان بوشهر به گروه جهادی شهید عالی پهلوزاده آبدان اهدا شد.

رضا محمدی یاد آورشد: این بسته ها شامل برنج، روغن، ماکارونی، رب گوجه و عدس می باشد که همزمان با نیمه شعبان دربین نیازمندان این شهر توزیع شد.

وی، ارزش ریالی هر سبد غذایی را ۳۰۰ هزار تومان اعلام کرد و ادامه داد: بنیاد احسان در این مدت گام های خوبی در بین نیازمندان بخش آبدان برداشته است.

محمدی ضمن تقدیر از مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان بوشهر و همچنین  مدیر بنیاد احسان استان، خاطرنشان کرد: ان شاءالله با کمک بنیاد احسان بتوانیم گام بعدی رزمایش در ماه مبارک رمضان انجام دهیم.

مدیر گروه جهادی شهید عالی پهلوزاده آبدان افزود: الحمدلله بنیاد احسان در نیمه شعبان توانست تلاش های خوبی و گام های موثری در سطح شهرستان دیر برای کمک به نیازمندان منطقه بردارد.

برگزاری رزمایش کمک مومنانه با رمز یا صاحب الزمان(عج)در آبدان

مدیر بنیاد خیریه آبشار عاطفه ها شعبه آبدان همچنین از برگزاری رزمایش کمک مومنانه در نیمه خبر داد و گفت: در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در نیمه شعبان رزمایش کمک مومنانه با رمز «یا صاحب الزمان ادرکنی» در آبدان برگزار شد.

محمدی با اشاره به اهداف برگزاری این رزمایش، افزود: در راستای حمایت از فقرا و نیازمندان،آسیب دیدگان ناشی از شیوع ویروس کرونا و افرادی که امکان اداره زندگی خود را با شرایط فعلی ندارند این طرح به مرحله اجرا در آمد.

اخبار مرتبط

نماز جمعه قم به امامت آیت الله حسینی بوشهری اقامه می شود

همدلی اهل سنت و شیعه استان بوشهر برای برگزاری انتخابات پرشور

اهدای دو هزار بسته کمک مومنانه و هزار بسته نوشت‌افزار

0 نظر

ارسال نظر

capcha