تکیه بر جوانان خلاق راه رسیدن به اقتصاد پایدار است

تکیه بر جوانان خلاق راه رسیدن به اقتصاد پایدار است

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام علی خادمی  در نشست با جمعی از مدیران فرهنگی خراسان شمالی که در اداره کل تبلیغات اسلامی استان برگزار شد، اظهار کرد: نام‌گذاری سال ۱۴۰۰ به نام تولید، پشتیبانی‌ها، مانع زدایی‌ها از سوی مقام معظم رهبری کاملاً کارشناسی و مطالعه شده و با بررسی دقیق مشکلات و کارهای انجام‌شده طی یک سال و به دور از احساس است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی خاطرنشان کرد: رسیدن به قدرت اقتصادی پایدار که مقام معظم رهبری همواره بر آن تأکید داشته و دارند، در گرو اعتماد به جوانان و حمایت و پشتیبانی از تولید داخلی است که با توجه به استعداد و ظرفیت‌های وسیعی که در کشور وجود دارد و با اراده و خرد جمعی، مدیریت صحیح، تدوین و اِعمال سیاست‌های درست می‌توان این مسیر را طی و به اهداف مورد نظر دست‌یافت.

وی افزود: مهم‌ترین اصل برای رسیدن به اقتصاد پایدار و عبور از موانع ایجادشده در آن، تکیه‌بر جوانان خلاق و خوش‌فکر و تقویت روحیه جهادی در مدیران است.

حجت‌الاسلام خادمی ادامه داد: لازمه تحقق شعار سال و پشتیبانی و مانع زدایی در زمینه تولید تکیه بر جوانان خلاق و تقویت روحیه جهادی است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی با اشاره به اینکه ایران دارای نیروهای کارآمد جوان و کارآفرینان خوش‌فکر است، بیان کرد: در حالی که تحریم‌های ظالمانه بخش‌هایی از اقتصاد کشور را تحت تأثیر قرار داده است؛ اما جوانان غیور و با همت کشور عزیزمان با تکیه به توان داخلی توانسته‌اند چرخ‌های اقتصاد کشور را به‌خوبی بچرخانند؛ که در این زمینه لازم است به آن‌ها اعتماد و توجه بیشتری شود.

وی افزود: چشم دوختن به غرب نمی‌تواند مشکلات اقتصادی کشور را حل کند؛ بلکه اعتماد به جوانان و داشتن روحیه جهادی در انجام خدمت و حمایت و پشتیبانی از تولید داخلی تنها راه‌حل رفع موانع جهش تولید است.

حجت‌الاسلام خادمی در انتها تأکید کرد: این شعار بسیار مهم و اساسی است و چنانچه به طور صحیح و دقیق اجرا و محقق شود، قطعاً تحول بزرگی در اقتصاد ایران و رفع مشکلات اقتصادی به وجود می‌آورد.

اخبار مرتبط

اخلاق انتخاباتی موجب مشارکت حداکثری و برقرای امنیت می‌شود

حج بهترین فرصت خودسازی است

حضور در انتخابات یکی از مصادیق پاسداری از خون شهدا است

0 نظر

ارسال نظر

capcha