توزیع ۲۰ هزار ماسک و اقلام بهداشتی در اماکن متبرکه در ایام نوروز

توزیع ۲۰ هزار ماسک و اقلام بهداشتی در اماکن متبرکه در ایام نوروز

به گزارش سراج24، حجت الاسلام محمد کاروند در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طرح آرامش بهاری در بقعه متبرکه امامزاده هاجر خاتون (س) شهرستان سنندج، بقعه متبرکه امامزادگان عبدالله، اسماعیل و محمد (ع) شهر پیرتاج شهرستان بیجار و بقعه متبرکه امامزادگان هاجر و سارا (س) و امامزاده سید جلال الدین (ع) باباگرگر قروه برگزار شد.

وی افزود: زائران با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از غرفه‌های ایستگاه سلامت، نقاشی کودکان، مشاوره وقف جدید و پاسخگویی به مسائل شرعی و اعتقادی بازدید کردند.

مدیر کل اوقاف کردستان خاطر نشان کرد: با توجه به ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی زائران ابتدا در ایستگاه سلامت اماکن متبرکه جهت دریافت ماسک و مواد ضد عفونی کننده حضور یافته و سپس با رعایت فاصله گذاری اجتماعی از خدمات این طرح بهره مند شدند.

حجت الاسلام کاروند از توزیع بیش از ۲۰ هزار ماسک و اقلام بهداشتی در این ایام خبر داد و گفت: در ایام نوروز امسال با برگزاری غرفه‌های طرح آرامش بهاری در محیط باز و فضاهای گسترده و همچنین برگزاری کاروان شادی «نسیم انتظار» به صورت سیار تلاش کردیم طرح آرامش بهاری را با شرایط جدید وفق داده و در راستای تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی گام برداریم.

اخبار مرتبط

ارائه خدمات به بیش از ۲۰هزار نفر توسط موکب «کفیل زینب» اوقاف فارس

آمریکا فهمیده هرجا ایران باشد جایی برای حضور آنها نیست

روحانیون کردستان نقش مهمی در پیشبرد اهداف انقلاب ایفا کرده‌اند

0 نظر

ارسال نظر

capcha