برای رونق کتابخوانی در حرم امام رضا (ع) طرح بدهید و جایزه بگیرید

برای رونق کتابخوانی در حرم امام رضا (ع) طرح بدهید و جایزه بگیرید

به گزارش سراج24، فراخوان ارسال طرح و ایده برای رونق کتاب‌خوانی در حرم رضوی از سوی این آستان منتشر شد.

معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی در این راستا اقدام به انتشار فراخوان «مطالعه و کتاب‌خوانی عمومی در حرم مطهر رضوی» کرده و در این راستا علاقه‌مندان می‌توانند طرح‌ها و ایده‌های خود را برای این امر ارسال و از جوایز نفیس بهره‌مند شوند.

پیش از این هم طرح رواق کتاب از سوی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی در حرم اجرا و مورد استقبال بالای زائران و مجاوران حرم رضوی مواجه شد.

ملاک داوری پیشنهادات برای این فراخوان توجه به جایگاه قدسی حرم و امکانات حرم مطهر رضوی، توجه به دغدغه‌های مقام معظم رهبری در خصوص کتاب و کتابخوانی، ابتکاری و خلاقانه بودن طرح، توجه به حضور دائمی زائر در حرم مطهر رضوی، کم هزینه بودن و قابلیت اجرا با کمترین امکانات برای گروه های سنی مختلف است.

کتاب و کتاب‌خوانی شاهراه تمدن‌سازی است و نهادها و سازمان‌ها نیز باید سهم خود را در این مهم ایفا کنند. یکی از نهادهایی که در این زمینه همواره ایفای نقش کرده، آستان قدس رضوی است که این بار نیز وارد میدان شده و گسترش کتاب و کتاب خوانی را مقصود قرار داده است.

مهلت ارسال طرح و ایده‌ها تا ۱۵ اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۰ است از این رو از تمامی علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خوانی دعوت می‌شود در این فراخوان شرکت کرده و نظرات و طرح‌های خود را به آدرس haram.razavi.ir  ارسال کنند. در پایان به برترین ایده و طرح در خصوص موضوعات یاد شده جوایز ارزنده‌ای اهدا خواهد شد.

اخبار مرتبط

طرح ذبح قربانی برای انتخابات کاملاً مردمی و خودجوش است

تمدید پویش کتاب‌خوانی «آن مرد با باران می‌آید» تا پایان خرداد

هدف اصلی طرح اعتلاء، ارتقای اثربخشی علوم انسانی است

0 نظر

ارسال نظر

capcha