۴ میلیارد تومان تبلت بین دانش آموزان نیازمند استان سمنان توزیع شد

۴ میلیارد تومان تبلت بین دانش آموزان نیازمند استان سمنان توزیع شد

به گزارش سراج24،

مهدی کاشفی صبح شنبه در نشستی با حضور اصحاب رسانه با موضوع ارائه گزارش عملکرد قرارگاه محرومیت زدایی استان سمنان به میزبانی این قرارگاه و به صورت مجازی، با بیان اینکه یک هزار تبلت بین دانش آموزان محروم استان توزیع شده است، تاکید کرد: مجموع اعتبارات تهیه این تبلت‌ها چهار میلیارد تومان برآورد شده است.

وی با بیان اینکه این تبلت‌ها از طریق خیران، سپاه استان سمنان، بسیج سازندگی، اصناف و ادارات و دیگر اقشار در سطح استان تأمین شده است، تاکید داشت: پایگاه‌های بسیج توزیع این تبلت‌ها و شناسایی دانش آموزان نیازمند را بر عهده داشتند.

جانشین قرارگاه جهاد سازندگی و محرومیت زدایی استان سمنان با بیان اینکه این تبلت‌ها در مناطق کم‌برخوردار و محروم روستایی توزیع شده است، گفت: ارتقای دسترسی دانش آموزان محروم به سیستم‌های آموزشی آنلاین هدف تهیه و توزیع این تبلت‌ها بین نیازمندان است.

کاشفی با بیان اینکه به دلیل کرونا و الزام آموزش از راه دور، نیاز به تبلت و زیرساخت‌های آموزش آنلاین احساس می‌شود، گفت: تهیه تبلت برای دانش آموزانی که توان خرید این امکانات را نداشته‌اند، می‌تواند در راستای بهبود وضعیت این دانش آموزان کمک شایانی کند.

اخبار مرتبط

۱۲ امامزاده سطح استان سمنان میزبان برنامه‌های دهه کرامت شدند

برگزاری یادواره شهدای روحانی استان سمنان

دولت آینده منطبق بر آموزه‌های انقلاب اسلامی تشکیل شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha