پشتیبانی و رفع موانع تولید باید در عمل دیده شود

پشتیبانی و رفع موانع تولید باید در عمل دیده شود

به  گزارش سراج24، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری عصر جمعه در جمع فعالان رسانه‌ای با اشاره به وضعیت سخت کرونایی در کشور اظهار داشت: خیز چهارم کرونا در اغلب استان‌های کشور آغاز شده و زندگی مردم را تحت تأثیر قرار داده است.

وی خواستار تصویب و اجرای دقیق دستور العمل های باز دارنده از شیوع بیماری کرونا و همچنین تلاش برای واکسیناسیون عمومی شد و بیان کرد: برای مراعات دستور العمل ها باید با استفاده از شیوه‌های تبلیغی و اجرایی نسبت به فرهنگ‌سازی اقدام کرد.

امام جمعه بوشهر با اشاره به تقارن آغاز سال جدید و در پیش بودن ماه مبارک رمضان اضافه کرد: در این شرایط انتظار می‌رود مردم به هم نوعان خود به ویژه اقوام، همسایه‌ها و مردم نیازمند کمک کنند تا از فشارهای معیشتی آنان کاسته شود.

وی با تاکید بر لزوم مقابله با گرانی ادامه داد: مسئولان باید در عرصه کنترل بی رویه گرانی‌ها تدابیر لازم و نظارت کافی داشته باشند. به اذعان همه کارشناسان قیمت عرضه کالا غیر واقعی و فراتر از ارزش آن است.

آیت‌الله صفایی بوشهری با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب در پیام نوروزی خاطرنشان کرد: اعتماد و تکیه به برجام در رفع تحریم و گره زدن حل مشکلات به آن، یک اشتباه بزرگ است و باید آن را با رشد تولید و خود کفایی خنثی سازی کرد و شکست داد.

وی تاکید کرد: پشتیبانی و رفع موانع تولید در عرصه رشد اقتصاد ایران بر اساس طرح اقتصاد مقاومتی یک ضرورت است و این باید در عمل دیده شود و در حد حرف و مصوبات متوقف نشود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر افزود: انتخابات ریاست جمهوری به جهت اهمیت وظایف و اختیارات رئیس جمهور بسیار مهم و سرنوشت ساز است و این مردم هستند که در این عرصه نقش آفرین بوده و مسئولیت مهمی به عهده دارند. حضور پرشور و سراسر شعور و با بصیرت بسیار کار ساز و مؤثر است.

اخبار مرتبط

۳۰۰ پروژه عمده طرح‌های دانش بنیان با حمایت سپاه به مرحله تولید رسید

روند تولید کالا در واحدهای صنعتی کشور افزایشی و چشمگیر است

امروز تولید مساله اصلی کشور است

0 نظر

ارسال نظر

capcha