برگزاری جشن نیمه شعبان در ۴۰ بقعه اصفهان

برگزاری جشن نیمه شعبان در ۴۰ بقعه اصفهان

به گزارش سراج24 و به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه اصفهان، حجت الاسلام ولی الله روان در خصوص آخرین گزارش عملکرد طرح آرامش بهاری در استان، اظهار داشت: این طرح در ۲۲ شهرستان استان در حال اجرا شدن است.

وی با بیان اینکه طرح آرامش بهاری در مجموع در ۴۹ بقعه شاخص استان اصفهان برگزار می‌شود، ابراز داشت: این طرح از ۲۸ اسفند ماه سال گذشته آغاز و تا ۱۴ فروردین ادامه دارد.

معاون امور فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه مراسم لحظه تحویل سال نو و نورافشانی بقاع در ۴۰ بقعه شاخص استان برگزار شده است، افزود: همچنین مراسم حضوری نیمه شعبان نیز در ۴۰ بقعه استان اجرایی شده است.

وی با بیان اینکه در ۲۰ بقعه نیز کاروان شادی راه‌اندازی شده است، تصریح کرد: در ۳۰ بقعه استان نیز خیمه‌های معرفت راهاندازی شده و علاوه بر پاسخگویی به شبهات دینی در زمینه کودکان و عفاف وحجاب نیز فعالیت‌ دارند.

روان با اشاره به اعزام ۴۵ مبلغ بومی و ۴۰ مبلغ اعزامی به بقاع متبرکه استان اصفهان ابراز داشت: در ۴۰ بقعه شاخص استان نیز در طرح آرامش بهاری نماز جماعت برپا می‌شود.

وی با اشاره به توزیع ۴۲ تابلوی نمایشگاهی در بقاع استان اصفهان گفت: این تابلوها در بقاع شاخص نصب شده است.

معاون امور فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با اشاره به برپایی ۱۵ نمایشگاه عرضه محصولات فرهنگی در بقاع متبرکه استان اصفهان گفت: در ۱۵ بقعه نیز ایستگاه‌های سلامت راهاندازی شده است.

وی اضافه کرد: همچنین در ۲۰ بقعه استان اصفهان نیز ۲۰ ایستگاه صلواتی راه‌اندازی شده است.
روان همچنین با اشاره به فعالیت بقاع استان در فضای مجازی ادامه داد: ۳۰ بقعه در کانال‌ و ۱۰ بقعه نیز در گروههای پر تعداد فضای مجازی در این طرح فعالیت دارند.

اخبار مرتبط

ترخیص داروهای مرتبط با کرونا از گمرک فرودگاه امام (ره) با ورود دستگاه قضا

تزریق ۱۵۱ میلیون دز واکسن کرونا استقبال و حمایت مردم را نشان می دهد

نخستین محموله واکسن کرونا به ونزوئلا صادر شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha