۷۰ درصد کمک‌های بلاعوض کمیته امداد توسط نیکوکاران تامین می‌شود

۷۰ درصد کمک‌های بلاعوض کمیته امداد توسط نیکوکاران تامین می‌شود

به گزارش سراج24، محمد محمدی فرد مدیرکل کمیته امداد امام (ره) البرز در آئین افتتاح مرکز نیکوکاری زائران و کارگزاران زیارتی با تأکید بر ظرفیت مطلوب گروه‌های جهادی در کشور گفت: این مرکز به‌منظور ترویج توانمندسازی و ایجاد اشتغال، درمان، ازدواج و معیشت محرومان در نیمه شعبان افتتاح شد.

وی با تأکید بر اینکه یکی از اهداف اصلی این نهاد توسعه مشارکت و حضور مستقیم مردم و خیران در برنامه‌های فقرزدایی است گفت: هدف اصلی این مرکز توسعه مشارکت و حضور مستقیم جهادگران، مردم و خیران در برنامه‌های فقرزدایی است.

محمدی فرد با تأکید بر اینکه مراکز نیکوکاری، پایگاه‌های مردمی توسعه خیر و احسان در تعامل و هم‌افزایی با کمیته امداد امام (ره) هستند گفت: مرکز نیکوکاری فراگیر زائران و کارگزاران زیارتی باهدف بهره‌گیری از ظرفیت‌های خیر و احسان به‌منظور ارائه خدمات کارآفرینی و اشتغال، مددکاری، درمان، عمرانی، آموزش و مشاوره و سایر مسائل مرتبط با نیازمندان افتتاح شد.

وی افزود: حدود ۷۰ درصد از کمک‌های بلاعوض به خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد از محل مشارکت مردم نیکوکار در امور خیر تأمین می‌شود.

همچنین سعیدی کیا رئیس مرکز نیکوکاری زائران و کارگزاران زیارتی در حاشیه افتتاح این مرکز گفت: این مرکز از ظرفیت دفاتر زیارتی، کارگزاران و زائران در امور خیر و احسان و محرومیت‌زدایی استفاده خواهد کرد.

اخبار مرتبط

پخت غذای گرم برای نیازمندان جایگزین هزینه مراسم ختم درزرین دشت شد

آغاز پویش «ایران مهربان»

جمع آوری ۱۱هزار میلیارد ریال زکات در ۱۰ ماهه امسال

0 نظر

ارسال نظر

capcha