تکذیب دروغ‌پردازی معاندین درباره بنیاد مستضعفان

تکذیب دروغ‌پردازی معاندین درباره بنیاد مستضعفان

به گزارش سراج24؛اخیرا رسانه‌ها و کانال‌های تلگرامی ضدانقلاب بازهم دست به شایعه‌سازی و دروغ‌پردازی زده‌ و مدعی شده‌اند بنیاد مستضعفان، کارت هدیه ۵میلیون تومانی بین روحانیون توزیع کرده است.

با بررسی‌های انجام‌شده در مرکز مقابله با شایعات سایبری مشخص شد این موضوع کذب محض بوده و چنین شایعه‌ای به هیچ وجه صحت ندارد.

همچنین اکانت رسمی بنیاد مستضعفان در توئیتر، خبرسازی برخی رسانه‌های معاند در این خصوص را تکذیب کرده و نوشته است: از ابتدای کرونا، ۳۳۰۰ میلیارد تومان کمک‌های بنیاد مستضعفان به اقشار محروم رسیده؛ از مددجویان و کولبران تا دستفروشان و غسال‌ها و حتی زندانیان.

گفتنی است که معاندین برای بی‌اثر‌کردن این کمک‌های موثر بارها دست به دروغ‌پردازی و شایعه‌سازی علیه بنیاد مستضعفان زده و اینبار دروغ «توزیع کارت هدیه ۵ میلیون تومانی به روحانیون» را منتشر کرده‌اند که عاری از واقعیت است.

لازم به‌ذکر است که رسانه‌های معاند و منافق، سال گذشته نیز جهت تخریب جامعه روحانیت، شایعه‌ای به نقل از آیت‌الله اعرافی مبنی بر واریز یارانه ۵ میلیون تومانی ویژه روحانیون و طلاب شهر قم به‌خاطر شیوع کرونا و بیکاری این قشر منتشر کردند که همان زمان پس از بررسی‌ها مشخص شد این شایعه نیز کذب بوده و صحت نداشته است.

اخبار مرتبط

روحانیون اهل سنت پیرو مقام معظم رهبری هستند

تلاش دوشادوش بسیجیان، هیأتی ها و روحانیون لارستانی در اقدامات جهادی

توزیع 2 هزار بسته معیشتی و 12 میلیارد ریال کارت هدیه بین نیازمندان چالدران

0 نظر

ارسال نظر

capcha