تقدیر امام جمعه ورامین از اقدامات شایسته و مقتدرانه پلیس

تقدیر امام جمعه ورامین از اقدامات شایسته و مقتدرانه پلیس

به گزارش سراج24، آیت الله سیدمرتضی محمودی گلپایگانی پیش از ظهر چهارشنبه همزمان با چهارمین روز از فروردین ماه در دیدار با سردار کیومرث عزیزی، فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران و فرماندهان انتظامی و مسئولان انتظامی شرق استان، با تبریک ایام شعبانیه و آغاز سال جدید، از اقدامات و فعالیت‌های شبانه روزی نیروی انتظامی در راستای فراهم کردن محیطی امن توأم با آرامش برای مردم قدردانی کرد.

وی با اشاره به فرمایشات نوروزی مقام معظم رهبری در خصوص شعار سال ۱۴۰۰ تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها افزود: تلاش برای تحقق شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده است، یک تکلیف است و همه دستگاه‌ها و مسئولان با برنامه‌ریزی مناسب در این زمینه به صورت جهادی عمل کنند.

نماینده ولی فقیه دیار ۱۵ خرداد، نقش نیروی انتظامی را در تحقق این شعار بسیار مهم و حیاتی دانست و بیان کرد: امنیت بسترساز و زمینه رشد و پیشرفت کشور در عرصه‌های مختلف است و قطعاً با ارتقا شاخص‌های امنیتی در سطح شرق استان، زمینه افزایش تولید فراهم و موانع نیز برداشته خواهد شد.

محمودی با بیان اینکه اقدامات و عملکرد مقتدرانه پلیس نویدبخش امنیت، آرامش و آسایش برای آحاد مردم است، خاطرنشان کرد: امنیت امروز جامعه مدیون حضور نیروی انتظامی در جامعه بوده و این مایه افتخار است که در برقراری امنیت جامعه و مردم، نیروی انتظامی سهم بزرگی را برعهده دارد و کارنامه پلیس درخشان است.

لازم به ذکر است که در این دیدار سردار کیومرث عزیزی فرماندهی انتظامی شرق استان تهران طی سخنانی بیان کرد: از حضور در مراکز تولیدی و صنعتی و توجه به رفع مشکلات توسط نهاد امامت جمعه و حمایت از پلیس تقدیر و تشکر می‌کنیم.

اخبار مرتبط

مسئولان شورای فرهنگ عمومی بر روی بیانیه گام دوم انقلاب تمرکز کنند

انتخابات فرصت تبیین دستاوردهای نظام است

تیم مذاکره کننده ایرانی مراقب شیطنت های آمریکا باشد

0 نظر

ارسال نظر

capcha