پیام نوروزی مسئول سازمان فضای مجازی سراج خطاب به فعالان جبهه انقلاب اسلامی

پیام نوروزی مسئول سازمان فضای مجازی سراج خطاب به فعالان جبهه انقلاب اسلامی

به گزارش سراج24؛ و به نقل از روابط عمومی سازمان فضای مجازی سراج، منصور امینی مسئول سازمان فضای مجازی سراج پیامی را به مناسبت نوروز 1400 خطاب به فعالان جبهه انقلاب اسلامی منتشر کرد. متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
بهار فصل رویش است تا زمین با نفس‌های اعجاب‌انگیزش جانی دوباره گیرد و زندگی را نقش و رنگی تازه ‌بخشد. حضرات معصومین علیهم السلام بهار را یادآور معاد و نشانه‌ای از حیات پس از مرگ توصیف و انسان را به سمت تفکر و تامل در این نظم بی‌بدیل آفرینش سوق داده‌اند.
بهار 1400 علاوه بر آنکه سرآغازی بر یک سال جدید است، تقویم را از یک قرن به قرنی دیگر ورق خواهد زد. قرن 14 برای ملت ایران، قرنی پر فراز و نشیب و سر منشا اتفاقاتی بزرگ بود که منجر به پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با رهبری حکیمانه امام خمینی(ره) و تثبیت نظام اسلامی با رهبری مدبرانه امام خامنه‌ای(مدظله العالی) شده است.
ثمره این رخداد مقدس، تربیت زنان و مردانی جهادگر در عرصه‌های مختلف سازندگی و دفاع مقدس در سنوات گذشته و هم‌اکنون جهادگرانی در عرصه جنگ نرم است.
اکنون شما سربازان جنگ نرم که همواره دل در گروی انقلاب و آرمان‌های متعالی آن داشته‌اید، با پشت سر گذاشتن این سال پرحادثه، حال آماده رقم زدن روزهایی مهم برای ثبت در دفتر تاریخ انقلاب اسلامی می‌شوید. بینش، بصیرت و در راس آن تبعیت از ولایت و رهبری امام خامنه‌ای (مدظله العالی) یقینا چراغ تابناک این راه پر پیچ و خم می‌شود.
اگرچه شیوع پاندمی کرونا در سال گذشته انجام برخی امور را با مشکل مواجه نمود اما با همدلی، تلاش مضاعف و استفاده از ظرفیت‌های جایگزین می‌توان به فضل الهی بر تمام این مشکلات فائق آمد.
سازمان فضای مجازی سراج همواره مرافقت و همراهی با شما فعالان جبهه انقلاب را یک نعمت بزرگ الهی و رسالت اصلی خود دانسته و در حد بضاعت خود از هیچ کوششی در جهت پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی در فضای مجازی دریغ نخواهد کرد.
امید است با عنایت حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) در سال جدید شاهد پیشرفت روزافزون جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در تمام عرصه‌های فضای مجازی و همچنین ریشه‌کن شدن ویروس منحوس کرونا باشیم.

منصور امینی
مسئول سازمان فضای مجازی سراج

اخبار مرتبط

ویدئو/ مرد خدا ...

اولین مینیمال از سلسله مینیمال‌های آموزشی تحت عنوان تربیت راهنمایان سواد فضای مجازی+ویدئو

عکس نوشت/ رعایت پروتکل های بهداشتی و پوستر ویژه محرم

0 نظر

ارسال نظر

capcha