آیه‌گرافی برگزیده جشنواره آیات شد

آیه‌گرافی برگزیده جشنواره آیات شد

به گزارش سراج24 ؛ جشنواره آیات یکی‌ از برنامه‌های سالانه معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که از سوی دفتر تبلیغ و ترویج فعالیت‌های قرآنی این معاونت برگزار می‌شود. 

یادآور می‌شود،‌ جشنواره آیات دارای مجموعه جشنواره‌های تخصصی در رشته‌های مختلف است. در سال ۹۹ این جشنواره شامل ۹ جشنواره ملی بود که از جمله آنها می‌توان به جشنواره ملی نغمه‌های محمدی(ص) و جشنواره ملی چلچراغ آسمانی که هر دو به میزبانی استان تهران برگزار شد اشاره کرد.

از دیگر بخش‌های جشنواره آیات می‌توان به جشنواره ملی داستان‌نویسی به میزبانی استان خراسان جنوبی، جشنواره ملی شعر پیام‌آور وحدت به میزبانی استان سیستان و بلوچستان، جشنواره ملی رسانه و مطبوعات به میزبانی استان سمنان، جشنواره ملی عکس و عکس نوشته به میزبانی استان کرمان، جشنواره ملی داستانک به میزبانی استان گلستان، جشنواره ملی آواها و نغمات به میزبانی آذربایجان شرقی و جشنواره ملی فیلم به میزبانی استان بوشهر اشاره کرد.

در مراسم اختتامیه جشنواره فرهنگی – رسانه‌ای آیات که شنبه 23 اسفند، با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، برگزیدگان برخی رشته‌های این جشنواره تجلیل شدند.

از استان قم حجت‌الاسلام و المسلمین سیدهادی موسوی مدیر صفحه اینستاگرامی آیه‌گرافی از مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی، در جشنواره چلچراغ آسمانی در بخش تولید و توزیع صفحه و کانال برگزیده شد.

اخبار مرتبط

«یاسر احمدوند» معاون فرهنگی وزیر ارشاد شد

وزارت ارشاد، جشنواره‌ای با محوریت حاج قاسم سلیمانی برگزار می‌کند

برگزاری نشست «دلالت‌های رسانه‌ای بیانیه گام دوم و نقش رسانه‌ها در گام دوم»

0 نظر

ارسال نظر

capcha