فعالیت ۲۲ گروه جهادی بسیج دانشجویی آذربایجان‌شرقی در ایام نوروز

فعالیت ۲۲ گروه جهادی بسیج دانشجویی آذربایجان‌شرقی در ایام نوروز

به گزارش سراج24، محمد خمسلو اظهار داشت: گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی آذربایجان‌شرقی در ایام تعطیلات نوروز ۱۴۰۰ با حضور در مناطق محروم استان به ارائه خدمات عمرانی، فرهنگی، آموزشی و پزشکی، درمانی می‌پردازند.

وی افزود: دانشجویان جهادگر در نوروز امسال در قالب ۲۲ تیم جهادی از دانشگاه‌های استان در نقاط مختلف به ارائه خدمات می‌پردازند.

خمسلو ضمن اشاره به فعالیت‌های گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی در ایام کرونا و سالی که گذشت، گفت: طی یک سال گذشته و در ایام کرونا گروه‌های جهادی دانشجویی موفق به ساخت و تکمیل ۱۵ باب خانه محروم در استان شدند و ۱۵ هزار بسته معیشتی نیز طی همین مدت زمان و در چهار مرحله در بین نیازمندان استان به همت گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی توزیع شد.

خمسلو اضافه کرد: به لطف خیرین و نیکوکاران استان بسیج دانشجویی در سال ۹۹ توانست تعداد ۲۳ سری جهیزیه برای زوج‌های جوان تأمین و به افراد نیازمند تحویل دهد.

مسئول سازندگی بسیج دانشجویی آذربایجان‌شرقی در ادامه اشاره‌ای نیز به حضور گروه‌های جهادی در زندان مرکزی تبریز کرد و عنوان داشت: گروه‌های پزشکی و تیم‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در سه ماهه پایانی سال در دو مرحله در زندان مرکزی تبریز به ارائه خدمات درمانی پرداختند.

اخبار مرتبط

۴ زندانی به همت گروه جهادی احرار در لامرد آزاد شدند

برگزاری اولین رویداد ملّی افق روشن با رویکرد امیدآفرینی

طرح «شهید سلیمانی» در همدان فعال شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha