اعزام 4 هزار مبلّغ به مساجد و بقاع متبرکه استان فارس

اعزام 4 هزار مبلّغ به مساجد و بقاع متبرکه استان فارس

به گزارش سراج24، حجت الاسلام رحیم صفری گرائی، پیش از ظهر امروز در نشست رسانه ای طرح نوروزی «آرامش بهاری ۱۴۰۰» که در سالن ثقلین اداره کل اوقاف فارس برگزار شد، با اشاره به برگزاری طرح آرامش بهاری، اظهار کرد: با توجه به اقبال عمومی که زائرین و شهروندان به بقاع متبرکه دارند، طرح آرامش بهاری با برنامه ریزی برگزار خواهد شد.

وی با تصریح اینکه برگزاری طرح آرامش بهاری با توجه به  وضعیت چهارگانه شهرستان ها آبی، زرد، نارنجی و قرمز صورت خواهد گرفت، اضافه کرد: در سراسر کشور ۵۰۰ بقعه متبرکه پیش بینی شده تا میزبان زائرین در طرح آرامش بهاری باشند.

معاون فرهنگی اوقاف استان فارس عنوان کرد: در استان فارس ۴۰ بقعه میزبان طرح آرامش بهاری است، همچنین در این طرح اعزام مبلغ بومی را نیز خواهیم داشت که به اقامه نماز جماعت و برگزاری جشن ها خواهند پرداخت.

وی به برپایی غرفه های انتظار و مهدویت در طرح آرامش بهاری اشاره کرد و بیان داشت:  ۱۲ خیمه معرفت در سطح استان برپا خواهد شده که سه غرفه در شهر شیراز خواهد بود.

حجت الاسلام صفری خاطرنشان کرد: کاروان های شادی تحت عنوان «نسیم انتظار» در سراسر شهرستان ها و بقاع متبرکه به مناسبت نیمه شعبان بدون تجمع برگزار خواهد شد.

وی در پایان از اعزام ۳ هزار و ۹۲۹ مبلغ به بقاع متبرکه و مساجد استان فارس از ابتدای سال تاکنون خبر داد.

اخبار مرتبط

نماز جمعه استمرار ولایت پذیری و امامت است

سند جامع مساجد استان بوشهر تدوین شد

دعای عرفه در فضای باز اکثر مساجد فارس برگزار می شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha