ستاد اجرایی فرمان امام (ره) به صورت شبانه روزی در سی سخت فعال است

ستاد اجرایی فرمان امام (ره) به صورت شبانه روزی در سی سخت فعال است

به گزارش سراج24، حجت الاسلام و المسلمبن سیدنصیر حسینی، در رزمایش «احسان و همدلی ۵» ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) در استان کهگیلویه و بویراحمد که در مصلای یاسوج برگزار شد، اظهار کرد: در ایام کرونا بسته های معیشتی بسیاری به دست مستمندان و نیازمندان کشور و استان رسید که آثار و برکات ارزشمندی در جامعه داشته و دارد.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و میلاد حضرت مهدی موعود (عج)، از خدمات ارائه شده توسط ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در استان تقدیر کرد و گفت: ستاد اجرایی فرمان امام (ره) به صورت شبانه روزی در مناطق زلزله زده سی سخت حضور داشته و به یاری زلزله زدگان می شتابد.

وی با اشاره به اینکه بیش از هزار و ۲۰۰ منزل در شهرستان دنا تخریب شده و بیش از سه هزار منزل مسکونی دیگر نیازمند تعمیر یا بازسازی هستند، ادامه داد: سهم ستاد اجرایی حضرت امام (ره) در تعمیر و بازسازی این منازل ارزشمند بوده و شایسته تقدیر است.

حجت‌الاسلام و المسلمین حسینی، خدمات ستاد اجرایی در استان و کشور را اثرگذار دانست و گفت: بیش از ۱۰۰ کانکس توسط این ستاد در شهر زلزله زده سی سخت مستقر شد.

امام جمعه یاسوج از زحمات مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) و کارکنان استان تقدیر و تشکر کرد و گفت: این افراد با توزیع بسته های معیشتی، درمانی، خدماتی، بیمه ای و دیگر فعالیت ها در مناطق محروم و زلزله زده شب و روز نمی شناسند.

اخبار مرتبط

حریم رضوی مرکز ثقل ایران است

«مدارس ماندگار» موجب تقویت و تحکیم هویت اسلامی و ملی است

برنامه های عید غدیر خم رنگ و بوی مردمی داشته باشد

0 نظر

ارسال نظر

capcha