«جایزه شهید مهدی منصوب» لبیک‌ به امر مقام معظم رهبری است

«جایزه شهید مهدی منصوب» لبیک‌ به امر مقام معظم رهبری است

به گزارش سراج24، احمد منصوب در توضیح اهداف برگزاری رویداد جایزه شهید منصوب اظهار کرد: حضرت آقا در دیداری که حدود ۱۰ سال پیش با خانواده شهدا داشتند، از آن‌ها خواستند که به تبلیغ نام و یاد شهیدشان بپردازند و آن‌ها را به مردم معرفی کنند، از همین رو و در اطاعت از امر رهبری ما این جایزه را پیش‌بینی کردیم.

مسئول برگزاری برنامه جایزه شهید منصوب گفت: از دیگر اهداف برگزاری این برنامه این است که ما سعی داریم از این طریق از دوستانی که در خلق آثار هنری در زمینه دفاع مقدس و انقلاب اسلامی تلاش می‌کنند تقدیر کنیم تا نشان دهیم که ما خانواده شهدا کار این عزیزان را می‌بینیم و از فعالیت آن‌ها خوشحال می‌شویم و قدردان زحمات آن‌ها هستیم.

وی افزود: این طرح کاملا مردمی است و به صورت سالانه برگزار می‌شود و امسال سومین سال برگزاری آن است.

منصوب در خصوص روند اجرایی برنامه گفت: برای انتخاب هنرمند برتر از هنرمندان و صاحب‌نظران این حوزه دعوت شده و چند نفر برای دریافت جایزه انتخاب می‌شوند.

برادر شهید مهدی منصوب تشریح کرد: این جایزه بیشتر معنوی و فرهنگی است، اگر فرد برگزیده از بین آقایان باشد، ما یک تابلو از چهره خود ایشان هدیه می‌دهیم و اگر از بین خانم‌ها باشند، تابلوی نقاشی‌شده‌ چهره مقام معظم رهبری را تقدیم ایشان می‌کنیم.

وی عنوان کرد: سومین دوره این برنامه امروز ۲۵ اسفندماه در منزل شهید و باحضور والدین ایشان برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است؛ شهید مهدی منصوب از هنرمندان خطاطی بودند که در اول اسفندماه سال۶۶ در منطقه عملیاتی جزیره مجنون به همرزمان شهیدش پیوست.

اخبار مرتبط

هدیه ۱۶۰۰ میلیارد ریالی مقام معظم رهبری برای توسعه نایسر

ساخت گیت ضدعفونی در ستاد نماز جمعه جم

تحول اصلی در عرصه فرهنگی هنوز در دانشگاه ها شکل نگرفته است

0 نظر

ارسال نظر

capcha