نگارخانه مجازی «مهر محرم» رونمایی شد

نگارخانه مجازی «مهر محرم» رونمایی شد

به گزارش سراج24، آیت الله سیدمحمد شاهچراغی، در مراسم رونمایی از نگارخانه مجازی پویش تولید محتوای «مهر محرم» با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری، اظهار داشت: امام حسین (ع) دو روز استثنایی در زندگی خود دارند و روز تولد و شهادت حضرت سیدالشهدا از روزهای استثنایی است.

وی با بیان اینکه حضرت امام حسین (ع) کشتی نجات هستند، گفت: سیدالشهدا (ع) نجات بخش بودن را از روز تولد آغاز کردند.

امام جمعه سمنان با بیان اینکه هر فردی که برای روز عاشورا و امام حسین (ع) فعالیت و اقدام می کند، بسیار ارزشمند و ماندگار خواهد بود، گفت: دست اندرکاران «مهر محرم»از جمله افرادی هستند که همواره در راه زنده نگه داشتن عاشورا تلاش کرده و فعالیت های خوبی دارند.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان با تماشای عکس های ارائه شده در نگارخانه مجازی تولید محتوای «مهر محرم» که امسال به دلیل شرایط کرونا به صورت برخط برگزار شده است خواستار تقدیر از عکاسان این پویش شد.

آیت الله شاهچراغی همچنین از تلاش همه دست اندرکاران مسابقه ملی و بین المللی «مهر محرم» تقدیر کرد و خواستار حمایت دستگاه های مختلف از این مجموعه شد.

در این مراسم مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، صدا و سیما، کتابخانه های عمومی استان و دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان و جمعی از فعالان فرهنگی و رسانه ای حضور داشتند.

اختتامیه سیزدهمین مسابقه «مهر محرم» سه شنبه شب همزمان با شب ولادت با سعادت امام حسین (ع) در مجتمع فرهنگی هنری کومش سمنان به صورت مجازی برگزار می شود.

اخبار مرتبط

سه اثر تولیدی حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد رونمایی شد

رونمایی از ۲۱ عنوان کتاب با موضوع دفاع مقدس

رونمایی از دو مجموعه شعر و رمان دفاع مقدس در دزفول

0 نظر

ارسال نظر

capcha