خلاء تولیدات مناسب دینی و فرهنگی در فضای مجازی مشهود است

خلاء تولیدات مناسب دینی و فرهنگی در فضای مجازی مشهود است

به گزارش سراج24، فرشید فلاح، در آیین رونمایی از نگارخانه مجازی پویش تولید محتوای «مهر محرم» در دفتر امام جمعه سمنان با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر حضور موثر و فعال در فضای مجازی اظهار داشت: فضای مجازی قبل و بعد از کرونا دارای اهمیت ویژه ای بوده و این فضا متاسفانه با خلاء تولیدات مناسب دینی و فرهنگی مواجه است.

وی، مسابقه و پویش «مهر محرم» را یکی از فعالیت های سابقه دار استان سمنان در عرصه تولید و ارائه محتوای دینی معرفی کرد و گفت: سیاست و راهبرد اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی تلاش برای تبدیل سمنان به پایگاهی مناسب برای تولید و ارائه محتوای دینی و فرهنگی برای فضای مجازی است.

فلاح با بیان اینکه این اداره کل امسال برنامه های گسترده ای را برای نیل به این هدف برنامه ریزی و اجرایی کرده است اظهار داشت: ارسال قریب ۱۰ هزار اثر به سیزدهمین دوره مسابقه مهر محرم بیانگر اهمیت و استقبال عکاسان داخلی و بین المللی از این پویش و جایگاه آن دارد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با قدردانی از نماینده ولی فقیه در استان به خاطر توجه به این مسابقه ملی و بین المللی از دستگاههای مشارکت کننده در این پویش نیز تجلیل کرد.

در این مراسم جمعی از مدیران کل و مسؤلان فرهنگی و رسانه ای استان سمنان نیز حضور داشتند که از نگارخانه مجازی پویش تولید محتوای «مهر محرم» با ارائه ۸۳ اثر برتر و حرفه ای این دوره از مسابقه مهر محرم رونمایی شد.

علاقه مندان نگارخانه «مهر محرم» به آدرس ایسنتاگرام  http://www.mehremoharram.ir/fa/Pages/۱۳th_Virtual_Photo_Exhibition.aspx مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

شب شعر سمنان با موضوع ولادت امام رضا(ع) برگزار شد

مثلث راهبردی تبلیغات اسلامی استان مرکزی در سال ۱۴۰۰

۱۲ امامزاده سطح استان سمنان میزبان برنامه‌های دهه کرامت شدند

0 نظر

ارسال نظر

capcha