منبرها به سنگر دفاع از ارزش‌های انقلاب تبدیل شود

منبرها به سنگر دفاع از ارزش‌های انقلاب تبدیل شود

به گزارش سراج24، دومین جلسه شورای جامعه روحانیت شهرستان تویسرکان، در دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار و اعضا به تبادل نظر و بیان دیدگاه های خود پرداختند.

حجت الاسلام مرتضی موحدی، امام جمعه تویسرکان در این جلسه با تاکید بر نقش مهم روحانیت در جامعه، اظهار کرد: در تمام عرصه‌ها خصوصا ۴۲ سال گذشته، روحانیت و طلاب دارای نقش  بسزایی در پیشبرد اهداف انقلاب بوده و هستند و در گام دوم انقلاب نیز لازم است که این حضور استمرار داشته باشد.

وی افزود: منبرهای روحانیت در مساجد باید با قوت بیشتر به سنگر دفاع از ارزش‌های انقلاب و نظام اسلامی تبدیل شود و مبلغان و روحانیون از  ارتباط با اقشار مختلف غافل نشوند.

امام جمعه تویسرکان با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب بر امید آفرینی، یادآور شد: روحانیت به عنوان افسران جنگ نرم، در فضای مجازی همچون عرصه‌های دیگر نقش آفرینی کنند و به دنبال امیدآفرینی و بصیرت افزایی باشند.

وی اظهار کرد: دشمنان هر لحظه به دنبال ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و لذا باید هوشیار باشیم، چرا که لازمه موفقیت در این راه پر پیچ و خم، داشتن آمادگی لازم در برخورد با دشمن است.

در این جلسه با موافقت حجت الاسلام موحدی و دیگر اعضا، مقرر شد تا برای آشنایی هر چه بیشتر طلاب و روحانیون با اندیشه‌های امام خمینی(ره)، مسابقه‌ای به صورت کتبی از کتاب منشور روحانیت برگزار شود.

اخبار مرتبط

سرمایه‌گذاری 92 میلیارد تومانی بخش خصوصی در سد خرمرود

رونمایی از 6 اثر از نویسندگان بومی تویسرکان

معاون بسیج مساجد: دفاع مقدس، خورشید درخشان تاریخ آزادگی است

0 نظر

ارسال نظر

capcha