راه‌اندازی کمیته آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد در هندیجان

راه‌اندازی کمیته آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد در هندیجان

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام رستمی، مسئول اداره تبلیغات اسلامی هندیجان، با اعلام خبر آزادی یکی از زندانیان جرائم غیرعمد، اظهارداشت: در راستای اجرای فرامین رهبری مبنی بر کمک مؤمنانه و کمک به اقشار آسیب‌دیده، کمیته‌هایی در سطح شهرستان تشکیل شد که یکی از آن‌ها، کمیته آزادی زندانیان جرائم غیرعمد است.

وی افزود: هدف از تشکیل این کمیته، بهره‌گیری از تمام ظرفیت رده‌های بسیج، نهادها، خیرین و مردم است که با شرکت در این کار نیک بتوانند تعدادی از زندانیان جرائم غیر عمد را از زندان آزاد کنند.

حجت‌الاسلام رستمی، تصریح کرد: این نهضت با بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌ها مبنی بر هم‌افزایی و مشارکت بیشتر با تنوع‌بخشی به خدمات در دستور کار قرار گرفت.

وی، گفت: آزادسازی این زندانیان با هماهنگی ستاد دیه و دادگستری صورت می‌گیرد که تلاش می‌شود تا زندانیان جرائم غیر عمد که افرادی آبرومند بوده و به دلیل مشکلات مالی و بدهی اندک در زندان هستند آزاد شوند.

مسئول اداره تبلیغات اسلامی هندیجان، در پایان از آزادسازی سومین زندانی با کمک‌های مردمی خبرداد و افزود: هم‌زمان با عید مبعث رسول خدا(ص) سومین زندانی از زندانیان جرائم غیر عمد توسط گروه جهادی فاطمیون، ناحیه مقاومت بسیج و خیرین آزاد شد.

اخبار مرتبط

مدیرکل زندان‌های خراسان رضوی هزینه‌های مجلس ترحیم مادرش را صرف آزادی ۸ زندانی کرد

۱۶۰ زندانی جرائم غیرعمد در سمنان آزاد شدند

آزادی 11 زندانی جرائم غیرعمد به همت یکی از هنرمندان کشور

0 نظر

ارسال نظر

capcha