تبعیت از ولایت راه نجات مردم برای برون‌رفت از مشکلات است

تبعیت از ولایت راه نجات مردم برای برون‌رفت از مشکلات است

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام «یوسف احمدی» مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با سردار «ناصر باباخانی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: تبعیت از ولایت و ولایت‌پذیری که در دفاع مقدس متبلور شد و راه نجات همه مردم برای برون‌رفت از مشکلات سیاسی و دینی است.

وی تأکید کرد: جامعه روحانیت در دفاع مقدس و عرصه‌های دفاع از انقلاب و ارزش‌های اسلامی همواره جلودار و پیشتاز بودند و امروز باید به نقش مؤثر آنها پرداخته شود. احمدی گفت: باید در این شرایط جنگ روانی دشمنان به ملت روحیه دهیم و هر آنچه موجب اقتدار می‌شود انجام دهیم.

این مسئول افزود: مساجد ما محل تربیت افراد و عناصر با تقوا و مذهبی است که در آینده عهده‌دار مسئولیت‌های کشور می‌شوند از این رو باید برنامه‌ریزی منسجمی برای مساجد داشت.

نقش محوری روحانیت در انقلاب و نظام اسلامی

سردار «ناصر باباخانی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمانشاه در ادامه اظهار داشت: ورود سازمان تبلیغات اسلامی به عنوان یک مرکز فکری به منظور تغییر فکری در جامعه برای آشنا کردن آحاد مردم با دفاع مقدس لازم و اثرگذار است.

سردار باباخانی افزود: روحانیت به عنوان یکی از اساسی‌ترین تکالیف خود در تقویت بنیه ایمانی و استقامت در سنگر نشینی مردم از انقلاب و نظام اسلامی نقش محوری داشته است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمانشاه تصریح کرد: روحانیون در هر کجا که احساس کنند کشور و مردم به آنان احتیاج دارد حضور فعالی دارند و با پرداختن به مشکلات و موضوعات روز، نقش مهمی در آگاهی و رفع موانع جامعه دارند.

اخبار مرتبط

اجتماع بزرگ سرود «سلام فرمانده» در کرمانشاه برگزار می‌شود

زلزله ۴.۴ ریشتری قصرشیرین را لرزاند

تکمیل ورزشگاه دهکده المپیک کرمانشاه نیازمند ۴۵ میلیارد اعتبار است

0 نظر

ارسال نظر

capcha