هرگز نگذارید منافقین در جامعه اسلامی ما سربلند کنند

هرگز نگذارید منافقین در جامعه اسلامی ما سربلند کنند

به گزارش سراج24، «ابراهیم قهرمانی» در تاریخ ۱۳۴۵/۰۱/۰۶ در بوشهر دیده به جهان گشود و در ۲۵ اسفند سال ۶۴ در منطقه فاو شهد شیرین شهادت را نوشید.

وصیت‌نامه شهید

بسم رب الشهداء و الصدیقین

ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل ا... امواتاً بل احیاء عند ربهم یرزقون.

با سلام و درود بیکران به رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران امام خمینی و سلام به ملت همیشه پیروز و شهید پرور ایران و سلام به خانواده عزیزم.

امیدوارم که همیشه در خط سرخ شهادت یعنی خط اسلام و امام پیروزمندانه گام بردارید؛ و از شما دنباله روان راه حسین (ع) می‌خواهم که پشت حسین زمان را تنها نگذارید و با شعار همیشگی ما یعنی «ما اهل کوفه نیستیم حسین تنها بماند مگر امت بمیرد امام تنها بماند» به گفتار امام لبیک بگوئیم. انشاءا...

و پیامم به تو‌ای حزب ا... که هرگز نگذارید این منافقین در جامعه اسلامی ما سربلند کنند اگر قابل هدایتند، هدایت و گرنه نابود بگردان؛ و پیامم به تو‌ای مادر و پدرم‌ای نور چشمم، می‌دانم که از دست دادن فرزند و تحمل رنج او برایتان سخت است، اما بدان که اگر هزاران هزار از ما از دست برویم تحمل آن آسان است، اما از دست دادن اسلام و تحمل رنج او برای مسلمین کار آسانی نیست.

از مادرم می‌خواهم که همسرم را همچون گل نگهداری کند و از همسرم می‌خواهم که خود و فرزندم دنباله رو راه شهیدان باشند. مرا در بهشت صادق بخاک بسپارید.

به امید پیروزی حق بر باطل

مقصدم کربلا آرزویم شهادت

سرباز کوچک امام زمان (عج)

اخبار مرتبط

ادای احترام خادمان امام رئوف به مادر شهید مهریزی

نیاز به روحیه تشکیلاتی شهید چمران در مجموعه های فرهنگی همدان

آیین گلباران مزار شهدا ورامین برگزار شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha