رونمایی از 2 عنوان کتاب دفاع مقدس در بوشهر

رونمایی از 2 عنوان کتاب دفاع مقدس در بوشهر

به گزارش سراج24، «زهرا شاعری» مسئول سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس استان بوشهر اظهار داشت: دومین جشنواره ادبی هنری «حماسه مجنون» امروز ساعت ۱۹:۳۰ به یاد شهدای حماسه مجنون در برازجان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این جشنواره با مشارکت اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و سپاه امام صادق (ع) استان برگزار می‌شود گفت: در راستای گسترش مفهوم مقاومت در ادبیات معاصر، تولید داستان‌های غنی با محتوای دفاع مقدس و ادبیات مقاومت ضرورت دارد.

شاعری بر لزوم تولید داستان‎های فاخر در حوزه دفاع مقدس و شناسایی رشد و تعالی استعداد‌های برتر استان‌ها تاکید کرد و گفت: هم افزایی ادبیات پایداری در مناطق مختلف کشور تبلور اندیشه‌های داستانی در دفاع مقدس و مقاومت چهل ساله و بازشناسی فرهنگ جهاد و شهادت و پایداری از اهمیت برگزاری این جشنواره است.

مسئول سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس استان بوشهر با اشاره به ضرورت پاسداری از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب، شناسایی و معرفی نویسندگان جوان و نوقلم به جامعه گفت: تاکنون دو دوره از جشنواره ادبی هنری «حماسه مجنون» در استان بوشهر برگزار شده است.

وی متذکر شد: آیین رونمایی از کتاب «قهرمان قله دیدگاه» به نویسندگی «مصطفی شهریاری» و کتاب مجموعه برگزیده آثار ادبی اولین جشنواره ادبی هنری «حماسه مجنون» در این جشنواره ادبی هنری در بوشهر رونمایی خواهد شد.

اخبار مرتبط

قدردانی از افتخارآفرینان حماسه سوم خرداد در آستانه سالروز آزادسازی خرمشهر

بسترهای حمایتی رشد جمعیت فراهم شود

جای خالی طنز دفاع مقدس در میان کتاب‌ها

0 نظر

ارسال نظر

capcha